Zgłoszenie KOLORU

Kwiaty o różnych odcieniach, kształtach i rozmiarach znajdują odzwierciedlenie w najlepszych kolekcjach biżuterii na świecie. Być może takie zamieszanie kolorów nie znajdziesz nawet wiosną i latem ... teraz, idąc do „zimowego lasu po przebiśniegi”, wiesz, gdzie ich szukać.

Eugenia Bruni Gwiazdy i kwiaty

Dyrektor kreatywny Domu Biżuterii Pasquale Bruni, projektantka Eugenia Bruni, podróżowała po świecie, aby uosabiać wszystkie kolory i kształty dziwacznych kwiatów i roślin w luksusowej biżuterii.

Eugenia, jako kontynuator historii marki Pasquale Bruni, tworzysz jej nowe wcielenie. Co to jest wyrażone i co wyobrażasz sobie w sylwestra dla fanów twojej biżuterii w Dubaju?

W oczekiwaniu na Boże Narodzenie i Nowy Rok prezentujemy w Dubaju nową kolekcję C'est Moi, co oznacza „It's Me”. Podkreśla prawdziwą kobiecość i piękno. Ponadto jest to inspiracja naszych jubilerów, którzy prezentowali mroźną zimę w różowo - różowym złocie w kolekcji, różowe kamienie kwarcowe, różowe diamenty, turmalin. Kolor różowy sprawia, że ​​inne odcienie są cieplejsze. Ta kolekcja ucieleśnia intymną, najbardziej tajemniczą stronę kobiety. Podobnie jak w kamieniu widać nieuchwytny grawer w postaci damskiego gorsetu, sama forma kamienia, jego fasetowanie, jest niezwykle wyrazista, wyrafinowana. To prawdziwy prezent dla żeńskiej połowy ludzkości. W naszej kolekcji po raz pierwszy można zobaczyć diamentową serię biżuterii o nazwie „Rainbow”. Właśnie to kobieta potrzebuje, aby się rozpieszczać.

W ostatnich latach zauważalny jest trend mody na klejnoty, zwłaszcza na duże. Jakich kamieni użyłeś w swojej nowej kolekcji i jaki klejnot lubisz najbardziej?

Moim ulubionym kamieniem jest kwarc różowy. To kamień miłości. I widać, że jest w wielu kolekcjach, choć nie zawsze można go rozpoznać. Jest stosowany w różnych kombinacjach z innymi kolorowymi kamieniami, w szerokiej gamie cięć. To bardzo wdzięczny kamień. Zawsze jest elastycznym jubilerem fantasy. Zaskakująco pasuje do każdej toalety - nawet garnituru, a nawet stroju wieczorowego.

Czy ten krój w postaci dużego kwiatu, prezentowany w kolczykach i pierścionkach nowej kolekcji, jest czymś wyjątkowym?

Tak, jest to opatentowany krój Pasquale Bruni. Został zaprojektowany, aby odzwierciedlać naturalność i piękno kamienia.

Czy uważasz, że zainteresowanie konsumentów biżuterią spadnie w czasach kryzysu finansowego?

Myślę, że kryzys finansowy zmusi prawdziwych koneserów piękna do zdobycia wiecznych wartości, takich produktów, które będą poszukiwane nawet po wielu latach. A prawdziwie bogaci ludzie, których jest wielu na świecie, nie pójdą na kompromis w sprawie jakości biżuterii lub jej wyglądu. Nie chcemy też iść na kompromis. W dalszym ciągu poszukujemy prawdziwego piękna, a następnie dajemy je wszystkim kobietom.

Eugenia, powiedz mi, proszę, co preferują rosyjscy klienci w twoich kolekcjach?

Jestem dumny, że wśród fanów naszej marki jest wiele rosyjskich kobiet. Zawsze wybierają najlepsze produkty, z reguły prawa autorskie, które są koroną każdej kolekcji. Wasze kobiety, oczywiście, mają doskonały smak z natury. Cieszymy się, że wybrali naszą biżuterię - wyrazistą, piękną i niezwykle kobiecą.

Jaką biżuterię można nazwać hitem bieżącego sezonu zimowego?

Największym hitem tej zimy są duże pierścienie z kamieniami. Można je nawet nosić na rękawiczkach. I możesz uzupełnić pierścionek dużymi wiszącymi kolczykami, o kamienie w innym kolorze. I nie jest konieczne, aby kamienie w zestawie słuchawkowym były takie same, najważniejsze jest obserwowanie harmonii całego zestawu - garderoby plus butów i torebki oraz biżuterii. Prawdziwa kobieta powinna zawsze być damą. I zawsze musisz poczuć delikatną linię między modnym szykiem a wulgarnością. Obfitość biżuterii dzisiaj nie jest uważana za coś prowokującego, najważniejsze jest to, że podkreślają się nawzajem.

Obejrzyj wideo: Prestiżowy dom 35m2 . Dom z antresolą. Dom bez pozwolenia. Dom na zgłoszenie. 35m2 (Luty 2020).