Rosyjski oligarcha i rosyjski model z Dubaju zagrali „Wesele roku”

Rosyjska modelka, pracująca w Dubaju, Ksenia Carycyna wyszła za mąż za biznesmena Aleksieja Szapowalowa. Po luksusowym ślubie na przedmieściach nowożeńcy udali się do Burdż al-Arab.

W miniony weekend w moskiewskim hotelu Barvikha Luxury Village odbył się ślub 27-letniej rosyjskiej modelki Kseni Carycyny i biznesmena Samary Aleksieja Szapowalowa.

Para, która uczestniczyła w obchodach małżeństwa między Rosją a Dubajem, nazwała to „ślubem roku”.

Jedną z głównych atrakcji był „pływający” tort weselny. Ponadto Polina Gagarina i grupa Leningrad wystąpili na bankiecie zorganizowanym na cześć nowożeńców. Oligarcha i jego wybrani powierzyli przeprowadzenie ceremonii Andriejowi Razygraevowi i Catherine Barnabas.

Suknie Carycyny były tak wspaniałe, jak 70-karatowy diament zaprezentowany pannie młodej. Według Brides.com, 70-karatowy diament może kosztować od 8 do 10 milionów dolarów.

Po ceremonii para wróciła do Dubaju, aby świętować urodziny Shapovalova w siedmiogwiazdkowym hotelu Burj al Arab.

Wiadomo, że Aleksiej Shapovalov spotkał Ksenię Carycynę na jednym z wydarzeń towarzyskich w Moskwie w 2011 roku - Ksenia właśnie przyjechała do Moskwy z Omska i często uczestniczyła jako modelka w imprezach w stolicy. Od 2012 roku para przeniosła się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie Aleksiej, według niezweryfikowanych danych, ma firmę budowlaną, a Ksenia prowadzi aktywne życie towarzyskie, nie zapominając o nagraniu wszystkich najważniejszych rzeczy na swoim blogu na Instagramie.

Obejrzyj wideo: DODA - co ma wspólnego z seksaferą w Dubaju? l Ewa Wąsikowska (Styczeń 2020).