Dubaj i Abu Zabi będą walczyć z osobami naruszającymi zasady ubioru i zasady postępowania

Centra handlowe w Dubaju i Abu Zabi połączyły siły w kampanii promującej standardy etyczne i zasady postępowania zgodne z tradycją kulturową krajów islamskich. W najbliższych miesiącach duże niebieskie plakaty pojawią się we wszystkich głównych centrach handlowych obu miast, wzywając do przestrzegania zasad ubioru i zasad postępowania dla osób przyjętych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i innych krajach muzułmańskich.

„Ciągle otrzymujemy skargi, że nasi goście nie przestrzegają podstawowych zasad przyzwoitości. Zwykle turyści, którzy po prostu nie wiedzą, że pojawienie się publicznie w Emiratach w strojach plażowych, z niskim dekoltem lub w krótkich spodenkach i tabliczkach jest nielegalne etyka ”- powiedział przedstawiciel centrum handlowego Burjuman -„ dlatego postanowiliśmy informować ludzi na miejscu ”. Ponadto plakaty informują, że przytulanie, całowanie i inne sposoby okazywania uczuć innym osobom w miejscach publicznych są wyjątkowo nieprzyzwoite.

W tej chwili trwają prace nad koordynacją projektu plakatów, a na początku czerwca pojawią się one na drzwiach centrów handlowych.

Obejrzyj wideo: Przelot . pierwszy dzień w Emiratach. dubajski Carrefour + wycieczka Abu Dhabi. VLOG#1 (Kwiecień 2020).