Obcas akordeonu? Bootleg!

ZIMNO, NAPĘDY, BLOWLAND ... DOBRZE I CO? CZY JEST TO POWÓD, ABY ODRZUCIĆ FASHIONABLE BOOTS NA RZECZ CIEPŁA, ALE NIE JEST SZCZEGÓLNIE PROSTYCH CNTS I CHUNN? W rzeczywistości aktualne i stylowe trendy tej zimy nie są tak niepraktyczne!

Na niskim obcasie

Buty są królami tej zimy. Wybierz modele o dowolnej wysokości. Zarówno buty, jak i buty 3/4 są odpowiednie. Buty do kolan pozostają optymalnie wysokie na chłodne dni, na stabilnym niezbyt wysokim obcasie. Klapa bagażnika, zgodnie z najnowszymi wymogami mody, nie powinna ściśle przylegać do nogi (więc jeśli chcesz, możesz całkowicie wcisnąć obcisłe dżinsy lub spodnie). Te buty dobrze się ogrzewają, są idealne na spódnice o różnych długościach. Wśród akcesoriów dekorujących takie modele pierwsze miejsce zajmują sprzączki średniej wielkości.

SLAJDY

Alternatywne modele dla tych, którzy są zmęczeni klasyką, to buty z nieostrożnym dolnym butem. Idealnie wpasowują się w swobodny styl i pozwalają „bawić się” kolorem (nie tylko czerń jest istotna) i ozdobami (cyrkonie, klipsy, warkocz, nadruki). Te buty będą wyglądać najlepiej w wąskich modelach spodni i dżinsów. Ale możliwa jest również opcja z bryczesami, spodenkami i spódnicami do kolan.

EGZOTYCZNY CZY LAKIER?

Dwa modne motywy tej zimy, jeśli mówimy o materiałach. Welur, nubuk i skóra naturalna - klasyczna propozycja - tym razem urozmaicona skóra o egzotycznej fakturze, a także połysk lakieru. Te dwa kierunki mają również swój „klasyczny”: czarną lub brązową skórę krokodyla i inne gady (python, aligator itp.) Oraz czarny lakier. Co więcej, w tym drugim przypadku modele rzadko potrzebują dodatkowych akcesoriów lub kombinacji (skóra lakiernicza sama w sobie jest spektakularna), ale buty wykonane ze skóry egzotycznej można uzupełnić wstawkami z innych materiałów lub osobnymi, przyciemnionymi detalami.

BUTY KRYSZTAŁOWE

Teraz kilka słów o butach. Jeśli chodzi o pięty i skarpety butów, to projektanci proponują wspinanie się wyżej (ponieważ seksualnie) i „ciągnąć skarpetę” tak starannie, jak to możliwe (jak w klubie tanecznym). Cienkie klasyczne szpilki, jednak w wielu kolekcjach ustąpiły miejsca bardziej stabilnym obcasom, ale teraz buty zdobią nie tylko klamry i cyrkonie, ale także pióra, futro, wstążki i lakiery i wiele innych.

LARISKA, W TORBIE!

Stara kobieta Shapoklyak dowodzi, a biedny szczur Lariska (nawiasem mówiąc, symbol roku) rzuca się, nie wiedząc, który wybrać. Tak, ciężko. Wybór toreb jest tak wielki, że twoje oczy biegną szeroko. Od jedwabnych i brokatowych siatek a'la lat 50., klasycznych torebek wykonanych z tłoczonej lub gładkiej skóry w różnych kolorach do prawie torby, którą hipisi podróżowali po miastach i wioskach jak wiatry w latach siedemdziesiątych. Kolorystyka jest nie mniej zróżnicowana - czarne i brązowe torby - to ostatni wiek. Niestety! Dzisiejsze torby są białe i czerwone, fioletowe i turkusowe, żółte i czerwone, złote i srebrne. I nie jest konieczne, aby w pełni pasowały do ​​koloru butów. Jednym słowem, pozwalając fantazji latać ...

Obejrzyj wideo: Menelaos - Ona Tańczyć Chce Max Peace Remix (Styczeń 2020).