12. międzynarodowa wystawa nieruchomości „DOMEXPO”

W dniach 24–27 lutego w Moskwie w Gostiny Dvor odbyła się tradycyjna 12. międzynarodowa wystawa nieruchomości „DOMEXPO”

Wystawa jest organizowana przez rosyjską firmę wystawienniczą Expodesign, Rosyjską Gildię Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (RGR) i Moskiewskie Stowarzyszenie - Gildia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MAGR).
Według szacunków niezależnej firmy audytorskiej RussCom IT Systems, DOMEXPO odwiedziło 16 tysięcy osób.
W wystawie wzięło udział 174 firmy, z których 48 (w ramach projektu „Foreign Real Estate Street”) prezentowało nieruchomości w krajach takich jak Hiszpania, Cypr, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Niemcy, Ukraina, Grecja, Włochy, Chorwacja, Czarnogóra, Australia, Bułgaria , USA, Szwajcaria.
Przedstawiono następujące propozycje firmy: sprzedaż mieszkań w nowych budynkach (Moskwa, region moskiewski, inne regiony Rosji); operacje na rynku wtórnym (zakup, sprzedaż, wynajem, wymiana, przesiedlenia); nieruchomości komercyjne (biura, magazyny, sklepy, nieruchomości przemysłowe, centra biznesowe); obsługa nieruchomości w innych krajach świata (sprzedaż, wynajem, inwestycje); luksusowe nieruchomości; domy wiejskie; działki; kredyty hipoteczne; dotacje mieszkaniowe; ubezpieczenie, naprawa i dekoracja; usługi prawne w transakcjach dotyczących nieruchomości.
Każdego dnia na wystawie odbywały się seminaria w dwóch salach konferencyjnych, okrągłe stoły dla specjalistów organizowane przez RGR i IAGR, a także seminaria dla zwiedzających organizowane przez wiodących ekspertów największych nieruchomości, firm deweloperskich, banków i firm zajmujących się kredytowaniem hipotecznym.
Według wstępnych recenzji możemy stwierdzić, że wystawa zakończyła się sukcesem. Wielu uczestników obecnego DOMEXPO potwierdziło już swój udział w następnej wystawie i zarezerwowało większe stoiska.

Obejrzyj wideo: Melanie Martinez - K-12 The Film (Grudzień 2019).