Tarzany i Amazonki

Fendi Dizzy

Nowe bogate kolory ubrań i akcesoriów Fendi. Projektanci Fendi tworzą nową kobiecą sylwetkę z podkreśloną talią i podkreślonymi biodrami. Modele stają się podobne do postaci z obrazów Amadeo Modigliani. Latające sukienki wykonane z organzy, żorżety, muślinu i krepy. Czarno-biały eklektyzm jest odporny na jasne i bogate kolory.

Oryginalne elementy dekoracyjne, hafty satynowe, dżetów, piór, wiszące sznurki, dżins i skóra ozdobione aplikacjami. Na tkaninach z wizerunkami glicynii i motyli wykonuje się wytłoczenia związane z śródziemnomorskimi krajobrazami i ich kolorami pełnymi życia.

Inkrustacje pojawiają się na torebkach i pasach. Idealnym dodatkiem jest „szarfa”, którą można nosić zarówno jako krawat, jak i pasek.

Specjalizacje w B dla mężczyzn

Dla chłopców i mężczyzn, którym zależy na tym, jak wyglądają, Baccarat wydał oryginalną kolekcję biżuterii. Eleganckie i organiczne amulety kryształowe są ucieleśnieniem czystego magnetyzmu. Srebrne pierścionki z rubinem, opalem i kryształkami kwarcu z linii Tribal. Wielokolorowe amulety na skórzanych sznurówkach linii Galet, będące odzwierciedleniem ulubionych symboli Baccarat - rubinowej czerwieni, opalowej czerni i krystalicznej bieli. Linia Y to udana replika na temat starożytnej mitologii greckiej.

Wyspy i kapitanowie

Odcinek na tropikalnej wyspie z filmu „Błękitna laguna” wstrząsnął Markiem Jacobsem atmosferą naturalnej zmysłowości i zainspirował do stworzenia fajnej letniej kolekcji dla silnej połowy ludzkości. „Bermudy” i szorty to kluczowe rzeczy sezonu. Spodnie, kurtki i obcisłe kurtki tworzą dynamiczną, smukłą i elastyczną sylwetkę lat 70.

Modele - wielki weekend i codziennie. Styl marynarski - kołnierze w paski, niebieskie pikowane kurtki z warkoczowym wykończeniem. Na plażę - jedwabne szorty i koszule, duże ręczniki „w kratkę”. Egzotyczna dla domu - jedwabna piżama z kolorowymi wzorami. Na safari - satynowe kurtki i spodnie z patchworkowymi kieszeniami. Wieczorna toaleta - stylowe smokingi i koszule z marszczeniami i rzeźbionymi brzegami. Dzielnie, odważnie. Wiązane są wokół kołnierzy kurtek jeansowych. Zapinane skórzane buty, mokasyny, sandały i krokodyle są noszone na boso. Z akcesoriów - okulary o wyraźnie określonych kątach, łańcuchy z logo LV zwisające ze wszystkich kieszeni ...

Oceans Harry Winston

Nowe modele zegarków sportowych dla odważnych mężczyzn i kobiet z charakterem. Model dla mężczyzn w 2006 r. Projekt Z3 z kolekcji Ocean jest prezentowany w dwóch wersjach „Vintage” i „Sport”. Obie wersje zawierają mechanizm zegarowy z tourbillon i 12-godzinny wskaźnik zegara / minuty. Elegancki design i piękno wykonania to pismo mistrzów Harry'ego Winstona. Unikatowymi cechami wyróżniającymi prezentowane nowości są rezerwa mocy wynosząca 110 godzin (prawie 5 dni) oraz urządzenie sygnalizacyjne, które jest monogramem HW wygrawerowanym na szafirowym krysztale, który na 25 godzin przed wygaśnięciem pełnej rezerwy mocy przybiera kolor „elektryczny”.

Zegarki Project Z3 są dostępne w ograniczonej serii: 50 kopii każdej wersji.

Oparty na koncepcji Z pierwszy model damskich zegarków z kolekcji Ocean Lady autorstwa Harry'ego Winstona wyróżnia się kobiecą ramą i zaawansowanymi technologicznie funkcjami. Zegarki Ocean Lady występują w dwóch wersjach - „Sport” i „Elegance”. Błyszczące kamienie szlachetne (96 diamentów o szlifie bagietki) i koperta z szarego złota u1080 doskonale współgrają z szarym skórzanym paskiem z krokodyla. Opcją sportową jest gumowa bransoletka, tarcza z błyszczącym wykończeniem i różowe cyfry.

W każdej wersji zegarki Ocean Lady są ucieleśnieniem eleganckich i wysokiej jakości technologii Hollywood.

Obejrzyj wideo: Don Quixote of the jungle part 1 (Marzec 2020).