„Wild Passion” Ruslana

Pierwsze wrażenie jest często mylące. Podczas konkursu Eurowizji-2004 młoda ukraińska piosenkarka Rusłana ubrana w garnitur ze skórzanych szmat i dlatego podobna
Amazonowi wydawała się dorosła bezczelna, a nawet agresywna. Być może ta właśnie bezczelność piosenki „dzikie tańce” stała się hitem, a jej wykonawca odniósł jasne zwycięstwo w tym prestiżowym maratonie muzycznym i sprowadził Eurowizję 2005 do swojej ojczyzny w Kijowie.

Ruslana, którą poznaliśmy w Dubaju, jest spokojną i pewną siebie profesjonalną piosenkarką. To prawda, że ​​wciąż wygląda jak 18-letnia studentka ...

„Mój tata pracuje jako inżynier w firmie dostarczającej ciepło do mieszkań obywateli. W pewnym sensie mamy podobne zadanie - zapewnić ludziom ciepło”, mówi piosenkarka. Robi wszystko, aby w swojej ojczyźnie była znana nie tylko jako gwiazda pomarańczowej rewolucji. W swoim kraju Ruslana jest Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF, bierze udział w kampaniach na rzecz ochrony zabytków i zamków. Słynny i ukochany piosenkarz na Ukrainie nie poszedł na Majdan ze względu na sławę. To się zbiegło. Ale nawet gwiazda popu nie potrafi wyjść z polityki. „Dzisiaj bardzo trudno jest mi poświęcić się służeniu mojemu krajowi. Wciąż jestem młody, ale nasza demokracja potrzebuje wsparcia młodych ludzi, dlatego opowiadam się za wolną i silną Ukrainą” - mówi Ruslana.

Ale odbiegamy od tematu kreatywności. Ale co stanie się z nowymi hitami?

Dzikie życie w Karpatach

Ruslana przyjechała do Dubaju, aby zaprezentować swoim fanom remiksy klubowe swoich słynnych „Wild Dances”, które nazwano „Wild Songs”, „Wild Dances” i „Wild Passion”. Piosenkarka twierdzi, że wszystko, co wykonuje dzisiaj, ma definicję „dzikiej”. Remiksy zostały wykonane przez najpopularniejszych i najmodniejszych DJ-ów. „Moja muzyka została stworzona z myślą o ludziach, którzy są gotowi tańczyć przez całą noc”, mówi Ruslana.

Dość jednolite koncepcje kompozycji muzycznych nie są spowodowane brakiem wyobraźni, jak się może wydawać. Cała muzyka Ruslany została zainspirowana unikalnym źródłem, z którego czerpie inspirację. Wszystkie pieśni nasycone są folklorem Karpat, gdzie starannie przechowują zapomniane legendy z czasów przedchrześcijańskich i przekazują informacje o dawnych władcach starożytnych zamków karpackich, które według legendy nawet nie miały wampirów. „Karpaty to po prostu mistycyzm. To prawda, że ​​w naszym regionie nie ma tajemniczych gór o mrocznej historii, jak na przykład w Rumunii. Czy słyszałeś kiedyś o Transylwanii? O hrabstwie Draculi? Tu nie chodzi o nasze Karpaty”, piosenkarka dzieli się swoimi wrażeniami. „Brałem udział w prawie dwudziestu wyprawach folklorystycznych w Karpaty. Mieszkałem tam i dobrze studiowałem codzienne życie górali. Nie możesz sobie wyobrazić, jakie to ekstremalne!”

Dziki rytm to filozofia

Wśród bębnów i współczesnych gitar znalazły swoje miejsce tradycyjne rury rzeźbione z winorośli wierzbowych. Za ubraniami z kawałków rozdartej skóry kryje się filozofia życia bardzo młodego piosenkarza. „Bądź dziki. Dzikość jest wolna. Dziki rytm” - to trzy główne przesłania, które Ruslana niesie „ludziom”. Oficjalne informacje prasowe piosenkarza na spotkaniu z mediami w Dubaju były więc uprawnione. Szalony Wcale nie! Jest całkowicie szczera w swoich oświadczeniach.

Ruslana naprawdę żyje i pracuje w „dzikim” rytmie. Jej dzień pracy trwa prawie 20 godzin: próby, koncerty, wywiady, zdjęcia do magazynów. Nie myśli, że jest poza pracą i kreatywnością. Po krótkim odpoczynku w Dubaju piosenkarka wyjeżdża do Miami
nagraj swój nowy album.

„Nie zamierzam podbić Zachodu i nie chcę podbić Wschodu. Niedawno dałem 20 koncertów w Wielkiej Brytanii i przez 11 tygodni zajmowałem pierwsze linie list przebojów w Belgii”, mówi. „Nadal mogę wiele osiągnąć i chcę wiele osiągnąć w życiu. Wszystkie „Mam wątpliwości dla siebie. Jedno wiem na pewno: muszę pracować i śpiewać. Nawet w domu na Ukrainie niewiele wiedzą, co oznacza, że ​​mam do czego dążyć”.

Młody, piękny, odważny ... Powodzenia, Rusłana. Masz długą i trudną karierę. Bądź dziki

Obejrzyj wideo: Ruslana - Wild (Październik 2019).