Damas i Roberto Coin mienią się setkami twarzy

Włoski projektant Roberto Coin zyskał światową sławę dzięki swojej biżuterii. Niedawno wraz z Damas International Jewelry House po raz pierwszy powiedział Bliskiemu Wschodowi o swojej kolekcji marki CENTO 2006. Wypełniony radością życia, powagą i pasją, ma urzekać kraje arabskie.

Tauhid Abdullah, dyrektor zarządzający Damas, uważa, że ​​biżuteria Roberta Coina wcale nie wywołuje poruszenia: ten artysta osiągnął szczyty doskonałości projektowej przez 30 lat. W jego najnowszej pracy znaleziono harmonijną równowagę między tradycją, innowacją i inspiracją. Dlatego bliskowschodni koneserzy piękna nie pozostawiają obojętnego blasku kolekcji CENTO, która zdobyła światową sławę jako prawdziwe arcydzieło. Jego nazwa, wywodząca się od włoskiego słowa „sto”, idealnie pasuje do stuprocentowej jakości tych wykwintnych diamentów. Wykonane z wybranych diamentów błyszczą setkami faset; gra światła odbitego nadaje im dodatkowy blask.

„Doceniam sztukę bycia odmiennym”, mówi Roberto Coin, „dlatego moja praca rodzi się w celu połączenia oryginalności, twórczych poszukiwań i prawdziwej doskonałości”.

Kolekcja jest prezentowana ze wspaniałymi zawieszkami i kolczykami z białego i żółtego 18-karatowego złota; każdemu diamentowi towarzyszy „certyfikat autentyczności” i „raport klasyfikacyjny”. Produkty są swobodnie sprzedawane we wszystkich sklepach marki Damas w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Zatoce Perskiej.