Rustar Real Estate na rynku nieruchomości w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Firma Rustar Real Estate została założona w 2003 r. Po wydaniu dekretu rządu Dubaju, który zezwalał na sprzedaż nieruchomości w emiracie cudzoziemcom. Dziś liczba pracowników firmy wynosi ponad 40 osób, a łączna liczba pracowników grupy firm przekracza 400. W latach poprzedzających otwarcie Rustar Real Estate założyciele firmy w praktyce i teoretycznie mogli studiować historię rynku Emirates i zdobyć duże doświadczenie w branży ZEA , co pozwoliło nam stworzyć progresywną strukturę biznesową i skupić się na interesach klienta.

Główną specjalizacją firmy jest świadczenie wszelkiego rodzaju usług na ekskluzywnym rynku nieruchomości w Dubaju. Rustar zapewnia klientowi możliwość wyboru spośród szerokiej gamy ofert na rynku, w tym zakupu, sprzedaży i wynajmu mieszkań, prowadzi niezbędne rozliczenia finansowe i prawne, zapewnia wsparcie wizowe, a także oferuje usługi w zakresie opłacalnych inwestycji w rozwijającym się regionie Bliskiego Wschodu. Podczas swojego istnienia firma sprzedała nieruchomości w Dubaju w wysokości ponad 1,7 miliarda dirhamów.
Portfolio usług Rustar Real Estate obejmuje:

 • Dostarczanie pełnych informacji o rynku nieruchomości w ZEA
 • Wybór opcji zgodnie z życzeniem klienta
 • Konsultacje prawników i prawników
 • Rejestracja umów sprzedaży
 • Pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych
 • Gwarancja poufności
 • Realizacja i realizacja projektów wnętrz.

Rustar Real Estate jest aktywnym uczestnikiem rynku nieruchomości Emirates: zgodnie z prawem Emirate of Dubai firma posiada rejestrację w wydziale gruntów miasta, a także ważną licencję na prowadzenie działalności jako pośrednik. Od 2005 roku jest członkiem Dubai Realtors Guild - Dubai Property Group.
Zakres firmy
Usługi pośrednika w obrocie nieruchomościami
Jako pośrednik w obrocie nieruchomościami Rustar Real Estate z powodzeniem współpracuje z największymi deweloperami w Zjednoczonych Emiratach Arabskich - Nakheel, Emaar, IFA Hotels & Resorts, Dubai Properties, ETA Star Properties, Tameer itp. Wsparcie finansowe inwestycji zapewnia wiodące firmy z Dubaju - Tamweel, Amlak i duże lokalne banki Emirates Bank, HSBC, ADCB itp.
Główne zalety Rustar Real Estate jako profesjonalnego brokera to możliwość zaoferowania klientowi:

 • Pełny zakres opcji inwestycyjnych na rynku, w tym na rynku wtórnym
 • Niezależna ekspertowa ocena jakości obiektu i opłacalności inwestycji
 • Cena podobna do ofert dewelopera
 • Usługi wsparcia transakcji do dnia oddania nieruchomości do użytku;
 • Niezbędne rozliczenie finansowe i prawne
 • Szeroki wybór instytucji finansowych oferujących kredyty hipoteczne
 • Pomoc w późniejszej opłacalnej odsprzedaży nieruchomości.

Rozwój nieruchomości
Wiosną 2006 roku firma Rustar Real Estate zorganizowała oficjalną konferencję prasową w Dubaju, na której ogłosiła rozpoczęcie budowy swojego pierwszego obiektu na emiracie. Partnerem firmy Rustar w rozwoju i zarządzaniu nowym wielopiętrowym kompleksem Marina 101 Hotel & Residence jest Sheffield Real Estate, firma o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym. Sheffield jest odnoszącym sukcesy deweloperem na rynku dubajskim od 2002 roku, budując 12 dużych obiektów, z których trzy zostały już ukończone.
Prestiżową dzielnicę w sercu „nowego” Dubaju, Dubai Marina, wybrano jako miejsce budowy nowego obiektu. Marina 101 składa się z trzech części: pięciogwiazdkowego hotelu na niższych piętrach, umeblowanych apartamentów w środku kompleksu i standardowych apartamentów na wyższych poziomach. Apartamenty z widokiem na morze i sztuczną wyspę Palm Jumeirah, noszące nazwę Ósmego Cudu Świata, są zaprojektowane jako wspaniałe miejsce na wakacje dla Rosjan i innych zagranicznych inwestorów. Całkowita powierzchnia zabudowana projektu wynosi około 92 000 mkw.
Umowa o pracę w cyklu zerowym została podpisana z Fundacją Bliskiego Wschodu, której portfolio obejmuje tak znaczące obiekty, jak Dubai Marina, Dubai Internet City, Międzynarodowe Lotnisko w Dubaju i Metro w Dubaju. Wszystkie prace budowlane w Marina 101 są nadzorowane przez National Engineering Bureau, które ma duże doświadczenie w doradztwie i zarządzaniu projektami, takie jak Jumeirah Lake Towers, Dubai Marina i Dubai Sports City. Przewidując harmonogram o dwa tygodnie, prace geodezyjne, gruntowe, palowe i inne zostały zakończone w obiekcie. Fundament budynku został ukończony w ciągu trzech miesięcy, a obecnie trwa czynna budowa poszczególnych pięter.
Potencjalni nabywcy i odnoszący sukcesy inwestorzy mają możliwość ciągłego śledzenia wiadomości z placu budowy z dowolnego miejsca na świecie dzięki stronie www.marina101.com, która regularnie zawiera świeże zdjęcia i dodatkowe informacje o projekcie.
Inwestycja
Obecnie portfel inwestycyjny firmy obejmuje ponad 170 luksusowych willi w budowie kompleksu Jumeirah Village, działki pod budowę w ramach projektu Dubai Waterfront o powierzchni zabudowanej 34.300 m2. mi w projekcie Business Bay powierzchnia zabudowy 37,513 metrów kwadratowych. m. Na podstawie własnego udanego doświadczenia firma świadczy usługi zarządzania portfelami inwestycyjnymi w sektorze nieruchomości w Dubaju. Firma zgromadziła bogate doświadczenie w interakcjach z agencjami rządowymi kraju i dużymi organizacjami komercyjnymi, dzięki czemu z powodzeniem zdobyła pozycję na rynku dubajskim i rosyjskim.
Wskaźniki finansowe Rustar Real Estate
Rustar Real Estate Management, składający się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem w branży nieruchomości na rynkach Rosji, Emiratów, Wielkiej Brytanii i Ameryki Północnej, podejmuje aktywne kroki w celu stałego zwiększania bogactwa firmy.
Ogólne wskaźniki sprzedaży w latach 2004 - 2007
Na podstawie danych o wielkości sprzedaży uzyskanych przez firmę w ciągu ostatnich trzech lat można wyciągnąć pewne wnioski dotyczące obecnych trendów. Głównym artykułem sprzedaży Rustar są nieruchomości mieszkalne: wille - 36% całości, apartamenty - 41%. Prawie 1/5 całkowitej sprzedaży zajmują duże transakcje inwestycyjne - sprzedaż całych pięter (19%). Udział powierzchni biurowej zarezerwowany jest tylko na 4%. Charakter tak nieznacznego wskaźnika jest związany głównie z ogólnymi trendami rynkowymi - popyt na biura, a co za tym idzie wzrost w tym sektorze, rozpoczął się kilka lat po ogólnym rozwoju.

Roczna sprzedaż
Pierwszy gwałtowny wzrost rocznej sprzedaży Rustar (około 300%) miał miejsce w 2006 r. Wynika to zarówno ze stabilnego wzrostu rynku nieruchomości w Dubaju jako całości, jak i z aktywnej ekspansji samej firmy (uzyskanie statusu dewelopera, otwarcie działu wynajmu, zwiększenie personelu w dziale usług maklerskich itp.). Trend szybkiego wzrostu utrzymuje się w 2007 r. - sprzedaż w pierwszym kwartale tego roku stanowiła już ponad 80% rocznych danych za 2006 r. W tym przypadku decydującą rolę odgrywa szybki wzrost sprzedaży w zakresie dużych transakcji inwestycyjnych - sprzedaży całych pięter.

Przedstawiciele zagraniczni
Podczas swojej działalności Rustar Real Estate był w stanie stworzyć i z powodzeniem rozwinąć rozległą sieć bezpośrednich przedstawicieli i przedstawicieli spółki za granicą. Rustar Real Estate ma partnerów / przedstawicieli do sprzedaży nieruchomości Dubaju w różnych krajach świata, koncentrując się przede wszystkim na rynku rosyjskojęzycznym i jego potencjale zakupowym.
Firma ma także przedstawicieli na Ukrainie, w Indiach, Niemczech i Kanadzie.
Strategie marketingowe
Rustar Real Estate prowadzi aktywną kampanię reklamową na rynku rosyjskim i Dubaju.
Reklama drukowana

 • Publikacje w języku rosyjskim w ZEA - czasopisma „Rosyjskie Emiraty”, „Biznesowe Emiraty”, „Przewodnik po Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Klucze Wschodu” i inne.
 • Publikacje w języku angielskim - gazeta Gulf News, biuletyn Property Weekly, oficjalny katalog nieruchomości i budownictwa w Dubaju, Yellow Pages Dubai, przewodnik po nieruchomościach i inwestycjach w Dubaju itp.
 • Publikacje w moskiewskich wydaniach The New Foreigner, Director of Info, World and Home, Aeroflot, High Flight, Caravan of History, Real Estate Book itp.
 • Rustar Real Estate tworzy także własne drukowane w języku rosyjskim i angielskim materiały na temat popularnych projektów nieruchomości w Dubaju: broszur, ulotek i broszur.

Wystawy jako element strategii marketingowej
Rustar Real Estate jest aktywnym uczestnikiem największych wystaw nieruchomości, zarówno w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jak i w Rosji i innych krajach WNP. Od 2004 roku firma jest regularnie reprezentowana na największej corocznej wystawie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich - Cityscape Dubai.
W 2006 r. Wydarzenie zostało uznane za największą wystawę nieruchomości, budownictwa i architektury na świecie: o powierzchni wystawienniczej 55 000 mkw. Znajdują się stoiska setek specjalistów z tych branż z 85 krajów świata. Rustar Real Estate wziął bezpośredni udział w wielkim wydarzeniu, prezentując odwiedzającym dwa stoiska jednocześnie. Drugim najważniejszym wydarzeniem roku w Dubaju dla firmy jest Dubai Property Investment Show, w którym Rustar bierze udział od 2005 roku.
Ponieważ rosyjskojęzyczny rynek jest główną specjalizacją firmy Rustar, wystawy nieruchomości w Rosji są dla firmy priorytetem. Należą do nich DomExpo, Moscow Property Show, Realtex, Extravaganza Show, Millionaire Show, Real Estate Fair w Petersburgu „Spring”, Realtex i inne.
Witryna Rustar Real Estate
Rustar dokłada wszelkich starań, aby poznać siebie jako poważnego i wiarygodnego partnera w każdej dziedzinie współpracy. Pomaga jej w tym strona internetowa - rodzaj platformy handlowej, która powinna być przyjemna, sprzyjająca komunikacji, a także wygodna dla odwiedzających. Gdy znajdziesz się na stronie początkowej rosyjskojęzycznej strony rustarrealestate.com, od razu zdecydujesz, gdzie się przenieść. Niezależnie od tego, czy chodzi o informacje o firmie, o projektach nieruchomości wyposażonych w zdjęcia i plany, najnowsze wiadomości o sytuacji na rynku w Dubaju, czy tylko o kontaktach z firmą - wszystko dzieje się na widoku.
Interaktywna mapa
Na mapie Dubaju przedstawionej na stronie www.rustarrealestate.com możesz sprawdzić dokładną lokalizację projektów nieruchomościowych w mieście. Możesz poruszać się po mapie na trzy różne sposoby: poprzez minimapę, wybierając żądany projekt z listy poniżej minimapy lub używając strzałek rozmieszczonych na obwodzie dużej mapy. Aby dowiedzieć się więcej o projekcie, który Cię interesuje, wystarczy kliknąć kursor na obiekcie wybranym na mapie. W ten sposób, zaczynając od miejsca, które lubisz - na przykład bliskości morza, możesz uzyskać wyobrażenie o kilku obiektach na raz i porównać je od razu, przechodząc do sekcji „O projektach”.
O projektach
Lista projektów zamieszczonych na stronie internetowej Rustar jest jednym z najbardziej wszechstronnych i dokładnie skatalogowanych źródeł tego rodzaju informacji, jakie kiedykolwiek powstały na nieruchomości w Dubaju. 30 największych projektów budowlanych emiratu, w których czasem znajduje się ponad sto niezależnych podobiektów, zostało zilustrowanych fotografiami, a także niezawodnymi układami. Odbywa się to dla wygody odwiedzających, którzy chcą zapoznać się z różnorodnością lokalnej architektury. Jeśli chcesz sprawdzić dostępność mieszkań w wybranym obiekcie, możesz od razu przejść do bazy danych Rustar.
Baza danych
Rustar korzysta z jednej z najbardziej zaawansowanych baz danych systemów nieruchomości opracowanych specjalnie dla tego obszaru rynku w emiracie Dubaju. W elektronicznej bazie danych firmy znajduje się ponad 1000 prawdziwych mieszkań, które możesz wybrać i być prawie pewnym, że mieszkanie / willa, które lubisz, nie zostało jeszcze sprzedane. Baza danych jest codziennie aktualizowana bezpośrednio przez konsultantów ds. Sprzedaży odpowiedzialnych za konkretny obiekt. To w tej sekcji zobaczysz rzeczywiste ceny, konkretne nagrania i inne szczegóły dotyczące przyszłego zakupu. Bezpośrednio stąd możesz skontaktować się telefonicznie z osobą odpowiedzialną za obiekt, wysłać zapytanie e-mailem lub rozpocząć korespondencję elektroniczną na żywo z agentem - w sekcji Czat na żywo.

Obejrzyj wideo: The Lady In The Van (Październik 2019).