ZEA przyjmuje nowy system oceny skuteczności państwa

ZEA wprowadza innowacyjny system oceny pracy państwa w ramach programu „State of the Future”.

Zjednoczone Emiraty Arabskie dodały do ​​kapelusza jeszcze jedno pióro, po zatwierdzeniu systemu oceny i usprawnienia pracy rządu w ramach programu tworzenia innowacyjnego państwa.

System ten został zatwierdzony i ogłoszony we wtorek w Dubaju w obecności przedstawicieli dziewięciu wiodących organizacji międzynarodowych specjalizujących się w podnoszeniu jakości pracy.

Tak więc na forum wzięli udział: Europejska Organizacja Jakości (EOQ), Organizacja Jakości Azji i Pacyfiku (APQO), Australijska Organizacja Jakości (AOQ), Juran Global, Europejska Fundacja Zarządzania Jakością (EFQM), Międzynarodowa Akademia Jakości (IAQ), American Quality Society ( ASQ), Asian Quality Network (ANQ) i University of Miami.

System został uruchomiony zgodnie ze strategią Jego Wysokości Szejka Mohammada ibna Rashida Al Maktouma, wiceprezydenta, premiera Zjednoczonych Emiratów Arabskich i władcy Dubaju, mającą na celu postęp i wzmocnienie przywództwa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Mohammed Abdullah Al Gergawi, szef Gabinetu Ministrów i przyszłego rozwoju, powiedział, że rząd ZEA, zgodnie z wytycznymi szejka Mohammada ibna Rashida Al Maktouma, nieustannie idzie naprzód na ścieżce poprawy i rozwoju, globalne osiągnięcia kraju zwiększają jego wiodącą pozycję. Dzięki przyjęciu innowacji jako głównego podejścia ZEA stały się wzorem dla rządów dążących do poprawy jakości życia i poziomu szczęścia swoich obywateli.

„Rządowy system doskonalenia jest wiodącym modelem tworzenia przyszłych rządów, ponieważ opiera się na najlepszych praktykach i innowacjach w dziedzinie energii odnawialnej, a także na rozwoju modeli biznesowych w ramach prac rządowych” - powiedział Al Gergavi, dodając, że międzynarodowe uznanie pociąga za sobą wielka odpowiedzialność dlatego system powinien być ciągle ulepszany poprzez zwiększenie jego elastyczności i zdolności adaptacyjnych.

Obejrzyj wideo: Subways Are for Sleeping Only Johnny Knows Colloquy 2: A Dissertation on Love (Październik 2019).