Największy na świecie park rozrywki z ZEA zainstalowanych przejażdżek

Miliardowy Warner Bros World Park w Abu Zabi przygotowuje się do otwarcia latem - przejażdżki już zajęły swoje miejsca.

Nowy punkt orientacyjny wyspy Yas w Abu Zabi zbliża się do końca przed terminem. Zgodnie z tym park rozrywki Warner Bros World o wartości 1 miliarda dolarów ma zostać otwarty tego lata.

Podczas wizyty szejka Hazza bin Zayeda Al Nahyana, wiceprzewodniczącego rady wykonawczej Abu Zabi, okazało się, że atrakcje zostały już zainstalowane w Warner Bros World Abu Dhabi, który stanie się największym na świecie parkiem rozrywki.

Na terytorium ponad 150 tysięcy metrów kwadratowych. Odbędzie się 29 atrakcji, a także restauracje i centra handlowe inspirowane kultowymi postaciami z DC Universes, Looney Tunes i Hanna Barbera.

Park zostanie podzielony na kilka stref tematycznych, w tym Metropolis i Gotham City, Cartoon Junction, Badrock, Dynamite Gulch i Warner Bros Plaza, co nawiązuje do klasycznego Hollywood.

Muhammad Khalifa Al Mubarak, szef Miral, dewelopera wyspy Yas, powiedział, że otwarcie parku jeszcze bardziej wzbogaci wrażenia turystyczne, dzięki czemu Abu Zabi stanie się centrum rekreacji i kultury.

Według niego ukończono także wieżę ciśnień w parku, inspirowaną słynną kalifornijską wieżą Warner Bros.

Dodał, że do budowy parku zatrudniono ponad 6,8 ​​tys. Inżynierów specjalistów, budowniczych i rzemieślników.

Warner Bros World Abu Dhabi uzupełni portfolio parków rozrywki Miral na wyspie Yas, w tym Ferrari World Abu Dhabi, Yas Waterworld i nadchodzące atrakcje, takie jak CLYMB i SeaWorld Abu Dhabi.

Obejrzyj wideo: Ferrari World, najszybsza kolejka na świecie - wrażenia (Marzec 2020).