Nowy hotel otwarty na pustyni w Abu Zabi

Jumeirah z Dubaju będzie zarządzać hotelem w Abu Zabi.

Grupa hotelowa Jumeirah z Dubaju podpisała umowę z Abu Dhabi United Hospitality LLC na zarządzanie nowym pustynnym hotelem poza stolicą Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Ośrodek Jumeirah Al Wathba Desert Resort zajmie 20 tysięcy metrów kwadratowych. m na pustyni w rejonie Al Wathba, 50 km na południowy wschód od Abu Zabi. W kompleksie znajdzie się 90 pokoi i 13 willi, a także restauracja, bar na dachu, spa, sale konferencyjne i pole kempingowe.

Hotel powinien być otwarty we wrześniu.

„Jumeirah Al Wathba Desert Resort będzie 12. luksusowym hotelem Jumeirah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a ten innowacyjny projekt oferuje Jumeirah doskonałą okazję do zaprezentowania naszej prawdziwie arabskiej gościnności”, powiedział dyrektor operacyjny Jumeirah, Mark Dardenne.

„Jesteśmy przekonani, że kurort stanie się wyjątkowym miejscem i przyczyni się do dalszego rozwoju turystyki na emiracie” - dodał.

Jumeirah prowadzi 20 luksusowych hoteli, a 18 jest wciąż w przygotowaniu w ramach rozwoju głównej marki. Pięć kolejnych zostanie otwartych pod niedawno ogłoszoną marką Zabeel House.

Firma poinformowała, że ​​w tym roku otworzy co najmniej pięć hoteli, w tym Jumeirah Royal Saray, Bahrajn, Jumeirah Sa'adiyat Island, Abu Zabi, Jumeirah Bali, Indonezja, Jumeirah Nanjing, Chiny i Jumeirah Muscat Bay, Oman.

Obejrzyj wideo: NAJDROŻSZY HOTEL ŚWIATA #VLOG 7 (Luty 2020).