Słynny diabelski młyn Emirate of Sharjah przenosi się w nowe miejsce

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zabytków Emirate of Sharjah - diabelski młyn - przenosi się w tym miesiącu do nowej lokalizacji.

Najbardziej rozpoznawalny punkt orientacyjny Emiratu Sharjah, ZEA, 60-metrowe oko diabelskiego oka Emirates przenosi się do parków Al Montazah. W tym samym miejscu - w Al Qasba - atrakcja stała przez ostatnie 13 lat.

Poruszanie diabelskim młynem zapewni jeszcze bardziej spektakularne widoki z lotu ptaka dla mieszkańców i gości. Główne atrakcje miasta i słynne rynki, takie jak Central Souk, Al Jubail Souq, Al Majaz Waterfront, Khalid Lagoon, The Flag Island, Al Noor Island, Al Noor Mosque, można zobaczyć z Oka.

Proces transportu rozpoczął się 10 marca.

Dyrektor generalny Biura Inwestycji i Rozwoju Emiratu, Marwan Bin Jasem Al-Sarkal, powiedział: „Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Jego Wysokości dr Sheikhowi Sultanowi Bin Muhammadowi Al-Qasimi, członkowi Wysokiej Rady i władcy Sharjah, za jego wsparcie i zaufanie do tego projektu”.

Przeniesienie „Eye of the Emirates” jest zgodne ze strategią Urzędu dotyczącą rozwoju miejsc turystycznych i rekreacyjnych, a także zapewnia mieszkańcom i odwiedzającym możliwość podziwiania widoków Sharjah.

Obejrzyj wideo: 4 Atrakcje Dubaju, których nie znasz (Luty 2020).