Francuski operator otwiera dwa nowe hotele w Dubaju

Nowe hotele marki MGallery pojawią się w Business Bay i Bur Dubai.

Francuski operator Accor ogłosił dwie umowy zarządzania hotelami z Grupą Inwestycyjną Khamas. W rezultacie w Dubaju zostaną otwarte dwa nowe hotele pod marką MGallery.

MGallery Business Bay, w sąsiedztwie przyszłego obiektu Marasi, będzie miał 144 pokoje. Będzie on znajdować się w tym samym budynku, co schronisko dla mam, wprowadzone przez Accor w kwietniu ubiegłego roku.

W hotelu znajdują się cztery restauracje, w tym bar na dachu, bar przy basenie, całodobowa restauracja i salon Executive Lounge. Powinien być otwarty w 2021 r.

164-pokojowy MGallery Bur Dubai pojawi się w wyniku zmiany marki innego hotelu. Mieści się w nim całodobowa restauracja, trzy salony, restauracja indyjskiego szefa kuchni Sanjjewa Kapury i dwa kluby nocne. W hotelu znajduje się również kryty basen, basen na dachu i spa.

„Ponieważ jednak Dubaj wciąż się rozwija jako miasto światowej klasy, dostrzegamy wiele miejsc rekreacyjnych i biznesowych, co umożliwia rozszerzenie naszego portfolio stylów życia z wykorzystaniem koncepcji takich jak MGallery, 25Hours i Mama Shelter”, powiedział COO AccorHotels Middle East Sami Nasser.

AccorHotels ma już ponad 70 hoteli działających lub budowanych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Na Bliskim Wschodzie i w Afryce operator ma ponad 300 hoteli.

Obejrzyj wideo: CplusE #47 - TelePASS (Styczeń 2020).