W parkach wodnych w ZEA rozpoczyna się sezon zniżek

Wiele parków wodnych w ZEA ogłosiło zniżki na bilety wstępu i napoje.

Parki wodne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oferują wszystkim odwiedzającym zniżki latem. Wizyta w parkach rozrywki jest oczywiście bardzo interesującą czynnością, ale może dość mocno trafić w kieszeń.

Wizyta w parku wodnym kosztuje od około 150 do 840 dirhamów na osobę. Cały dzień rozrywki dla rodziny będzie kosztował od 600 do 2520 dirhamów.

Są jednak dobre wieści - ostatnio parki wodne obniżyły swoje ceny, a teraz mieszkańcy Emiratów mogą znacznie zaoszczędzić na czasie wolnym.

Korzystając ze zniżki, mieszkańcy ZEA mogą spędzić cały dzień w parku wodnym, oglądać delfiny, jeździć kolejką górską, spędzać czas z rodziną, a jednocześnie wydawać mniej pieniędzy.

Jednym z parków wodnych ze zniżkami jest park wodny Aquaventure w hotelu Atlantis w Palma Jumeirah. Odwiedzający park wodny mogą uzyskać zniżkę do 50%.

Rezerwując wizytę dzisiaj, możesz odwiedzić park wodny Aquaventure za połowę ceny, która obecnie wynosi 138 dirhamów.

Możesz grać z delfinami o 40% taniej niż zwykle. Każdy, kto lubi nurkować w zatoce Ambassador, może zamówić 185 dirhamów.

Możesz także kupić pojedyncze bilety na cały sezon, ważne przez 90 dni. Cena abonamentu wynosi 235 dirhamów, pozwala to na nieograniczone wizyty w parku wodnym Aquaventure w sezonie. Bilety ze zniżką można kupić od 2 czerwca do 20 sierpnia tego roku.

Niedawno otwarty park wodny Laguna w La Mer Dubai oferuje swoim gościom specjalną cenę 99 AED przy rezerwacji online. Standardowa cena to 125 dirhamów za osobę, więc zniżka w Ramadanie wynosi 26 dirhamów.

Legoland w Dubaju oferuje wszystkim rodzinom specjalną cenę za bilety do Ramadanu, w tym wizytę w parku od 18:00 do 21:00 oraz posiłek Iftar za 135 dirhamów.

Również podczas Ramadanu park wodny Wild Wadi, prowadzony przez Jumeirah International, oferuje również zniżki. Bilet wstępu dla dorosłych kosztuje 169 dirhamów, dla dzieci - 89 dirhamów. Cena biletu obejmuje ograniczony wybór napojów.

Dla dzieci w wieku poniżej dwóch lat zwiedzanie parku wodnego jest bezpłatne. Ponadto park wodny oferuje dodatkowe 20% zniżki na jedzenie, napoje i zakupy w sklepach na miejscu.

Park wodny Yas Waterworld w Abu Zabi, który oferuje 40 zjeżdżalni i różne przejażdżki, oferuje bezpłatny bilet wstępu dla wszystkich dzieci.

Obejrzyj wideo: Park Wodny Symulator #3 - Mamucia zjeżdzalnia (Marzec 2020).