W Zjednoczonych Emiratach Arabskich otwiera się wyjątkowy ośrodek w tradycyjnym emirackim stylu

W emiracie Sharjah otwiera nowy ośrodek poświęcony tematyce dziedzictwa Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

General Hotel Management (GHM) ogłosił, że jego ośrodek Al Bait Sharjah w Sharjah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zostanie otwarty 1 września.

Al Bait Sharjah powstaje we współpracy z Shuroj Investment and Development Authority (Shurooq). Ośrodek będzie oferował niezrównany poziom luksusu, wyrafinowania i zindywidualizowanych usług w ramach największego w regionie projektu dziedzictwa, Heart of Sharjah.

Odkrycie Al Bait odegra kluczową rolę w odbudowie Sharjah jako centrum kulturalnego ZEA. Ośrodek z 53 pokojami zbudowany jest z odrestaurowanych elementów starożytnych domów, które kiedyś należały do ​​słynnych rodzin emirackich.

Al Bait, co po arabsku oznacza „dom”, został starannie przemodelowany i zaprojektowany tak, aby zapewnić gościom światowej klasy hotel i luksusowe wrażenia z elementami nasyconymi kulturą, historią oraz gościnnością i etykietą Emiratu.

Al Bait Sharjah oferuje arabskie restauracje, a także kawiarnie, w których można podziwiać jedyną zachowaną wieżę wiatrową w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przy filiżance arabskiej kawy. Turecki lodziarni oferuje charakterystyczny urok i aromaty.

Obejrzyj wideo: Zjednoczone Emiraty Arabskie (Luty 2020).