Zamów w przedsprzedaży Samsung Galaxy Note 9 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Ceny Galaxy Note 9 ogłoszone w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w przedsprzedaży.

Samsung ogłosił ceny nowej Galaxy Note 9 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Minimalny koszt to 3699 dirhamów (1007 USD) dla modelu z 128 GB pamięci i 4599 dirhamów (1252 USD) dla 512 GB.

Smartfon jest dostępny w przedsprzedaży od 24 sierpnia w głównych sklepach, operatorach i sklepach marki Samsung, a także na Shop.Samsung.com/ae.

Najnowsza wersja serii Galaxy Note obejmuje dłuższą żywotność baterii z baterią 4000 mAh i ulepszony aparat, a także nowe pióro Bluetooth S Pen.

Model 128 GB jest wyposażony w słuchawki JBL, a wersja 512 GB w głośniki JBL Bluetooth. Zapasy są ograniczone, a zamówienia wstępne realizowane są w kolejności pierwszeństwa.

„Galaxy Note 9 został zaprojektowany z myślą o potrzebach najbardziej ambitnych profesjonalistów, dla których technologia jest drugą naturą” - powiedział Tarek Sabbag, szef działu IT i urządzeń mobilnych w Samsung Electronics Gulf.

Powiedział także, że dzięki ulepszonemu rysikowi S Pen możesz zrobić znacznie więcej niż kiedykolwiek wcześniej i wspomniał o funkcjach aparatu, które zapewniają lepszą jakość obrazu.