Dubaj oferuje Rosjanom najtańsze wycieczki

Tej jesieni Dubaj okazał się najbardziej ekonomicznym miejscem wypoczynku dla Rosjan.

Dubaj, ZEA. Dubaj znalazł się na szczycie rankingu najtańszych miejsc na wakacje na plaży dla Rosjan we wrześniu-listopadzie 2018 r. Taki był wniosek usługi turystycznej OneTwoTrip, która analizowała zagraniczne wycieczki dla dwóch osób przez 7 nocy w trzygwiazdkowym hotelu bez posiłków i wyjazdu z Moskwy.

Uwzględniono tylko te kraje i kurorty, w których przez wszystkie trzy miesiące jesieni pogoda i temperatura wody nadają się na wakacje na plaży. Dubaj okazał się najtańszym celem podróży. Minimalny koszt tygodniowego wyjazdu dla dwóch osób do emiratu wyniósł 43 200 rubli. Tajlandia zajęła drugie miejsce, a Indie zamykają pierwszą trójkę.

„Tak jak poprzednio, główna walka dla rosyjskich turystów w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym toczy się między Tajlandią a Zjednoczonych Emiratami Arabskimi. Pierwszy kraj wciąż wyprzedza drugi co do wielkości napływ turystów z Rosji, ale władze turystyczne ZEA zwracają szczególną uwagę na przyciągnięcie naszych turystów, o czym świadczą w szczególności , anulowanie reżimu wizowego. A ta praca już przynosi rezultaty. Jeśli według oficjalnych danych, w pierwszej połowie roku napływ turystów z Rosji do Tajlandii wzrósł o 38,3%, to w Zjednoczonych Emiratach Arabskich - o 54,6% ”- komentuje Arkady, dyrektor rozwoju usługi OneTwoTrip, Arkady Gines

Obejrzyj wideo: Emiraty Arabskie i Oman z Tanierejsowanie pl (Kwiecień 2020).