Przez ZEA przejdzie stoisko z klapą wystawy „EXPO 2020”

Interaktywne stoisko światowej wystawy „EXPO 2020” oprowadzi po Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Dubaj, ZEA. Interaktywne stoisko światowej wystawy „EXPO 2020” oprowadzi po Zjednoczonych Emiratach Arabskich i powie wszystkim mieszkańcom i gościom tego kraju, czego powinni się spodziewać po pierwszym wydarzeniu w regionie o tak globalnej skali.

Do 13 lipca stoisko będzie znajdować się w Dubai Mall, obok fontanny. Gdy gość mówi emiratowi pozdrowienie „hayyakum”, stojak reaguje, włącza animację i aktywuje morze cząstek reagujących na dotyk. Aktywacja „hayyakum” jest częścią kampanii EXPO 2020 mającej na celu zaangażowanie narodu w globalny projekt.

W centrum ekspozycji znajduje się kamera o kącie widzenia 270 stopni z setkami interaktywnych wskazówek i nowoczesny ekran z 68 milionami pikseli. Odwiedzający mogą dowiedzieć się, jak wziąć udział w wystawie - największej w świecie arabskim.

W sumie program zwiedzania stoiska obejmuje ponad 60 przystanków, aż do otwarcia wystawy w dniu 20 października 2020 r. Po Dubaju wystawa odbędzie się w Abu Zabi i północnych emiratach, gdzie będzie uczestniczyć w festiwalach i ważnych wydarzeniach kulturalnych, a także odwiedzi kultowe miejsca ZEA.

Obejrzyj wideo: Обзор Экофеста SkyWay 2019 (Listopad 2019).