Save The Date: kalendarz wydarzeń od 14 marca do 20 marca

Otwarcia galerii, wystawy indywidualne, Design Days Dubai, Art Dubai, Arabian Fashion Week - w tym tygodniu nie zabraknie wydarzeń kulturalnych i towarzyskich w Dubaju. Przeczytaj o najważniejszych wydarzeniach w kalendarzu wydarzeń Save the Date.

Co: Design Days Dubai

Gdzie: Mohamed Bin Rashid Boulevard, Śródmieście

Kiedy: 14-18 marca

Wejście: 50 AED

Wystawa i targi Design Days Dubai, na których młodzi i wybitni projektanci z Bliskiego Wschodu i Azji mogą pokazać swoją pracę, odbywają się w Dubaju już po raz piąty. Ponadto dom jubilerski Van Cleef & Arpels przyniósł rzadką biżuterię ze swoich limitowanych kolekcji, szczególnie na Design Days Dubai. Pełny harmonogram warsztatów i przemówień znajduje się na stronie internetowej: //www.designdaysdubai.ae/programme/public-pro…

Co: Art Week przy Alserkal Avenue

Gdzie: Alserkal Avenue

Kiedy: 14-19 marca

Wstęp: bezpłatny

Jeśli nigdy nie byłeś na Alserkal Avenue, nowej dzielnicy sztuki w Dubaju, zalecamy zrobienie tego w tym tygodniu. W ramach Tygodnia Sztuki odbędą się tutaj otwarcia galerii, wystawy indywidualne, kursy mistrzowskie, instalacje i spotkania z projektantami.

Co: Otwarcie Galerii Custot

Gdzie: Alserkal Avenue

Kiedy: 14 marca

Wstęp: bezpłatny

Nowa przestrzeń artystyczna galerii Custot otwiera się w Dubaju przy Alserkal Avenue. Pierwsza wystawa „Where the World Meets” zgromadzi arcydzieła sztuki powojennej i współczesnej - malarstwo i rzeźbę. Galeria będzie aktywnie wykorzystywać motyw lokalizacji na skrzyżowaniu Wschodu i Zachodu - w związku z tym prezentowane będą tu prace artystów europejskich i azjatyckich.

Co: Noc Sztuki DIFC

Gdzie: Gate Village, DIFC

Kiedy: 14 marca, 19:00 - 22:00

Wstęp: bezpłatny

Podczas DIFC Art Night muzea, galerie i salony wystawowe otwierają drzwi każdemu, kto jest zainteresowany zaangażowaniem się w sztukę, słuchaniem muzyków i spacerowaniem między misternymi labiryntami sztuki.

Co: Pokaz mody z okazji Dnia Matki

Gdzie: Galeries Lafayette

Kiedy: 16 marca, 18:00

Wstęp: bezpłatny

Aby uczcić główne święto poświęcone wszystkim matkom, Galeries Lafayette w Dubai Mall zaprasza do kolekcji matki i syna oraz matki i córki. Wszystkie matki, które przychodzą w tych samych strojach z dziećmi, biorą udział w losowaniu jednej nocy w apartamencie rodzinnym w hotelu Yas Viceroy w Abu Zabi.

Co: Art Dubai Art Fair 2016

Gdzie: Madinat Jumeirah

Kiedy: 16-19 marca

Wejście: bilet na jeden dzień - 50 dirhamów, bilet na trzy dni - 80 dirhamów

Targi Art Dubai stały się jedną z największych imprez w świecie sztuki w Emiratach - to ważne miejsce spotkań kolekcjonerów, artystów i profesjonalistów z całego regionu, a także z innych miejsc. Oprócz sal wystawowych bogaty program targów obejmuje prezentacje i spektakle, spotkania z artystami i specjalistami, seminaria edukacyjne i słynne Global Art Forum.

Co: Arabian Fashion Week

Gdzie: St. Regis Dubai

Kiedy: 16-19 marca

Wejście: rejestracja na stronie www.arabfashionweek.org

Arab Fashion Week to główne wydarzenie branży modowej w Emiratach, na którym projektanci z różnych krajów zaprezentują swoje kolekcje na kolejny sezon. Poszukaj pełnego harmonogramu pokazów na stronie: //www.arabfashionweek.org/fashion-week-calend…

Co: Otwarcie wystawy Maxima Goshko-Dankova

Gdzie: Jumeirah Creekside Hotel

Kiedy: 17 marca 19:00

Wstęp: bezpłatny

Przez długi czas twórczość młodego projektanta Maxima Goshko-Dankova była znana tylko wąskiemu gronu przyjaciół, aż do jego pierwszej indywidualnej wystawy Le Mots: Słowa odbyły się w galerii Daczy w Żukowce w obwodzie moskiewskim. Po tym wydarzeniu media zaczęły mówić o młodych talentach, a wkrótce Maxim został uczestnikiem Pierwszego Moskiewskiego Biennale Sztuki MMOMA, a także wziął udział w projekcie OskolKino UFO autorstwa Andrieja Bartieniewa. Kolorowe wzory, które Goshko-Dankov tworzy ręcznie na papierze i tkaninie, przypominają indyjskie ozdoby lub mozaiki mozaikowe.

Co: After party „Arab Fashion Week” Gdzie: VIP Room Dubai Kiedy: 17 marca, 23:00 Wstęp: bezpłatny

Zaraz po pokazach Arabian Fashion Week w St. Regis Hotel goście mogą udać się do pobliskiego JW Marriott Hotel Dubai w Vip Room. Oficjalna impreza Fashion Week odbędzie się tutaj z udziałem projektantów Dany Atrache, Abeda Mahfouza, Hamdy Al Fahim, Rani Zakhem, Lamyi Abedin i Jamala Taslaqa. Nastrój wieczoru ustalą zestawy taneczne specjalnie zaproszonego DJ Toni Vegas.

Co: Międzynarodowe targi koni w Dubaju

Gdzie: Dubai World Trade Center

Kiedy: 17-19 marca

Wejście: wymagana jest rejestracja na stronie www .dihf.ae

Międzynarodowe targi koni w Dubaju tradycyjnie gromadzą w Dubaju ponad dwustu wystawców z 55 krajów. Wśród nowych uczestników targów konnych są przedstawiciele z Belgii, Holandii, Bahrajnu, Włoch, Nowej Zelandii, Szwecji, Portugalii i Australii.

Co: Dubai International Kite Fest

Gdzie: Jumeirah Beach, naprzeciwko Sunset Mall

Kiedy: 17-19 marca

Wstęp: bezpłatny

Rywalizacja latawców jest uważana za jedno z najbardziej spektakularnych pokazów. Oprócz fascynującej bitwy na niebie podczas festiwalu latawców, odbywają się różne pokazy i wystawy latawców, w których wysyłane są najbardziej niezwykłe projekty latawców z całego świata, a także można zobaczyć, jak prawdziwi rzemieślnicy pokazują możliwości latawców w ich rodzimym żywiole - w powietrzu.

Co: prezentacja Cadenza

Gdzie: Blue Marlin Ibiza ZEA

Kiedy: 18 marca, od 13:00

Wstęp: bezpłatny


Blue Marlin Ibiza UAE Beach Club nadal zachwyca wszystkich gości swoimi wyjątkowymi imprezami, aw piątek wszyscy goście czekają na niezapomniane wydarzenie The show Cadenza, w którym mieszkańcy Gianni Callipari, EZIKIEL i Felipe Valenzuela wykonają swoje najlepsze zestawy domów.

Co: Gala Dinner Fashion Awards

Gdzie: St. Regis Dubai

Kiedy: 18 marca, 22:30

Wstęp: 1000 USD za osobę

Arabski Tydzień Mody zakończy uroczysta kolacja z czerwonego dywanu, telewizja internetowa i koncert amerykańskiej piosenkarki Jeny Rose.

Co: Piknic Electronik Dubai

Gdzie: Adres Montgomerie Dubai, Emirates Hills

Kiedy: 19 marca, 13:00 - 21:00

Wstęp: 150 dirhamów, dzieci do lat 12 są bezpłatne

Muzyka elektroniczna od dawna ma swoją szeroką publiczność w Dubaju. Umożliwia to organizowanie specjalnych pikników, w których bierze udział coraz więcej wybitnych DJ-ów. W najbliższą sobotę Piknic Electronik obiecuje aż dziewięć godzin ciągłej muzycznej przyjemności od DJ La Fleur (Szwecja), DJ Pional (Hiszpania), DJ Aidin Karami (Dubaj), DJ Maga (Dubaj) w plenerze.

Obejrzyj wideo: The Problem with Time & Timezones - Computerphile (Luty 2020).