Zapisz datę: 21-27 marca kalendarz wydarzeń

W tym tygodniu artyści cyrkowi, muzycy klasyczni, amerykański zespół chłopięcy Boyce Avenue, DJ Bob Sinclar i zespół Via Gra przyjeżdżają do Dubaju z kolorowymi programami i nowymi programami.

Co: Circus Cirque Le Noir

Gdzie: Dubai World Trade Center

Kiedy: 23 marca - 2 kwietnia

Wejście: od 199 dirhamów. Bilety na //dubai.platinumlist.net/

Widzowie kolorowego show Cirque Le Noir znajdą ponad 20 ekscytujących występów na ziemi, akrobatyczne akrobacje na górze, akrobaty na rolkach i słynny Columbian Death Wheel, który sprawi, że serca skurczą się ze strachu i emocji.

Co: GINZA FASHION PRYWATNA SPRZEDAŻ

Gdzie: Emirates Towers

Kiedy: 23-24 marca Wstęp: Bezpłatnie

Wielka wyprzedaż w formacie Garage Sale odbędzie się na parterze Emirates Towers. Organizatorzy sprzedaży obiecują rabaty do 90% na światowe marki Nina Ricci, Weill, Balmain, Rachel Zoe, Paule Ka i inne.

Co: Koncert Boyce Avenue

Gdzie: Emirates Golf Club

Kiedy: 24 marca

Wejście: od 200 dirhamów. Bilety na stronie //tickets.virginmegastore.me/index.php?event ...

Boyce Avenue to amerykański zespół rockowy założony w Sarasocie w 2004 roku przez trzech braci: Alejandro, Daniela i Fabiana Manzano. Nazwa grupy pochodzi od połączenia nazw dwóch ulic, na których żyli bracia. W 2007 roku Boyce Avenue zaczęła publikować swoje utwory i okładki na YouTube, które zostały następnie wydane na ich debiutanckim albumie „You're You're Meant To Be”.

Co: Koncert Boba Sinclara

Gdzie: Cavalli Club Dubai

Kiedy: 24 marca

Wstęp: bezpłatny do 23:00, 250 dirhamów po 23:00

Francuski DJ Bob Sinclar stale koncertuje, przemawiając w najlepszych klubach w Nowym Jorku, Paryżu, Ibizie, Miami, Las Vegas. A to tylko niewielka część miast, w których król światowych parkietów house'owych grał swoje hity Love Generation, World, Hold On, Sound Of Freedom, Rock This Party. Dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy, autor hymnu na Mistrzostwa Świata w Niemczech, wielokrotny zdobywca tytułu „Autor najlepszego hitu klubowego roku” na Billboard Awards przyjedzie do Dubaju z nowym programem z najnowszego albumu.

Co: Pokaz mody z kolekcji Dubai

Gdzie: Burj Khalifa

Kiedy: 24-25 marca

Wstęp: bezpłatny

W ramach dwudniowej imprezy modowej Dubai Collection projektanci z Dubaju zaprezentują swoje kolekcje publiczności. Wśród zadeklarowanych uczestników są Endemage, Mochi, House of Nomad, Dima Ayad i inne lokalne marki. Równolegle z wyświetlaczami na stronie powstanie showroom, w którym będzie można kupić markowe ubrania.

Co: Emirates Classic Car Festival

Gdzie: Mohammed Bin Rashid Boulevard, Downtown

Kiedy: 24-27 marca

Wstęp: bezpłatny

Podczas festiwalu samochodów klasycznych Emirates zaprezentowane zostaną najbardziej klasyczne, rzadkie i ekskluzywne modele dostępne w regionie. Ponad 250 klasycznych samochodów i motocykli specjalnie dostarczonych z różnych krajów Bliskiego Wschodu, Europy i Ameryki zostanie wystawionych w specjalnie zainstalowanych pawilonach w śródmieściu.

Co: Koncert grupy „VIA Gra”

Gdzie: Sala Balowa Al Falak, Burj Al Arab

Kiedy: 24 i 26 marca

Zaloguj się: bilety na stronie //dubai.platinumlist.net/event-tickets/33560/via-gra-v-dubae

Premiera M zaprasza mieszkańców i gości ZEA na wiosenne sezony rosyjskie, które odbędą się w Burj Al Arab wraz z grupą VIA Gra, która w tym roku obchodzi 15. rocznicę. „VIA Gra” zaprezentuje jasny program koncertowy na scenie sali bankietowej Al Falak, w którym nie tylko nowe piosenki, najnowsze hity „So Strong”, „Truce”, ale także słynne „LML”, „Ocean i trzy rzeki”, „Not zostaw mnie kochanie. ” Występ Kwartetu Jewgienija Morozowa, pokaz mody ekskluzywnych kolekcji biżuterii, loteria i wspaniała kolacja zespołu wybitnych kucharzy legendarnego hotelu - wszystko to jest również objęte programem wieczorów galowych.

Co: Wielka gala wiosenna Dubai Classics odbędzie się 25 marca w Dubaju.

Gdzie: Dubai World Trade Center

Kiedy: 25 marca

Wejście: bilety na stronie //dubai.platinumlist.net/event-tickets/32077…

Pierwsza część wiosennego koncertu galowego będzie poświęcona muzyce instrumentalnej. Znane na całym świecie zjawisko Vadim Repin wykona niedoścignione dzieła klasyczne N. Paganiniego, P. Czajkowskiego, J. Bizeta, F. Mendelssohna na skrzypcach Stradivarius Rode w 1733 roku wraz z orkiestrą Northern Symphonietta. W drugiej części koncertu galowego wystąpią śpiewacy operowi, soliści sopranistki Bolszoj Anna Aglatowa i tenor Aleksiej Nieklyudow. Fragmenty oper V. Mozarta, A. Borodina, N. Rimskiego-Korsakowa, D. Pucciniego i innych zostaną usłyszane ze sceny Międzynarodowego Centrum Wystawowego w Dubaju przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej.

Co: Dubai Race Dubai World Cup 2016

Gdzie: Tor wyścigowy Meydan i trybuna główna

Kiedy: 26 marca

Wejście: bilety na stronie internetowej //store.meydan.ae/dubai-world-cup-hospitalit ...

Główne wydarzenie regionu dla fanów sportów jeździeckich jest być może jednym z kluczowych wydarzeń sportowych i rozrywkowych w Emiratach. Odbywa się w ostatnią sobotę marca na słynnym torze wyścigowym Meydan i jest to najdroższy dzień wyścigu na świecie, ponieważ fundusz nagród wynosi 30 milionów dolarów. W ciągu dnia odbywa się 9 wyścigów, a główna nagroda - Puchar Świata w Dubaju - wynosi 10 milionów dolarów i jest sponsorowana przez Emirates Airline.

Co: Impreza Dubai World Cup 2016

Gdzie: Karaoke Voice, JW Marriott Marquis

Kiedy: 26 marca

Wstęp: bezpłatny

Wyścigi konne Dubai World Cup - wydarzenie okazałe i na dużą skalę, więc koniec imprezy powinien być odpowiednio obchodzony. Na przykład w klubie karaoke Voice, gdzie wszyscy goście wyścigów, którzy znajdą zespół Voice na torze Meydan i otrzymają specjalną bransoletkę, będą mogli cieszyć się bezpłatnymi drinkami w klubie od 22:00 do 00:00. Zarezerwuj stoliki telefonicznie +971526835475 lub pocztą elektroniczną@voice-dubai.com

Obejrzyj wideo: Hearts Medicine Doctors Oath: The Movie Cutscenes; Game Subtitles (Kwiecień 2020).