Maestro Andrea Bocelli zagra koncert w Abu Zabi

W piątek, 22 kwietnia, du Arena po raz drugi poprowadzi Andreę Bocelli. Najlepsze miejsce koncertowe w ZEA zamieni się w prawdziwą arenę na świeżym powietrzu, wyposażoną w wygodne krzesła.

Andrea Bocelli, najpopularniejszy włoski tenor na świecie, był już w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich - w 2009 i 2013 roku podbił miejscową publiczność swoim emocjonalnym występem. A teraz, trzy lata później, w piątek, 22 kwietnia, w sali koncertowej du Arena, na wyspie Yas, odbędzie się jego długo oczekiwany powrót.

Bocelli, właściciel miękkiej i rozpoznawalnej barwy, jest niezwykłym zjawiskiem w świecie muzyki klasycznej. Ponad 80 milionów sprzedanych płyt CD, udane duety z Celine Dion, Sarah Brightman, Laurą Pausini, Eros Ramazotti i innymi, a także 16 albumów studyjnych, zdobyło miliony słuchaczy na całym świecie.

Kilkakrotnie otrzymał nagrody Classical BRIT, był także nominowany do nagrody Grammy i Emmy jako najlepszy piosenkarz pop i różnorodny tenor. W 1998 r. Magazyn People umieścił go na liście 50 najpiękniejszych ludzi na świecie. Był czterokrotnie nominowany i dwukrotnie wygrał Billboard Latin Music Award, a siedem razy zdobył World Music Awards.

W 2010 r. Toskański tenor pojawił się na własnej gwiazdy w Hollywood Walk of Fame - tylko nieliczni Włosi otrzymali taki zaszczyt.

„Cieszę się, że po raz trzeci mogę wrócić do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, aby wesprzeć mój najnowszy album„ Cinema ”. Marzę, aby moja muzyka poruszyła ludzkie serca. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć cię w Abu Dhabi na du Arena. To będzie niezapomniany wieczór.” - Andrea Bocelli podzieliła się z nami. Tym razem Andrea Bocelli wystąpi w duecie ze słynnym arabskim piosenkarzem z Jemenu Balqees.

Bilety w sprzedaży na www.ticketmaster.ae

Cena biletów zaczyna się od 395 dirhamów. Aby zarezerwować pudełko, napisz na [email protected]

Obejrzyj wideo: Katarzyna Serafin-Janusz Toczek (Luty 2020).