Boutique le chocolat

W Dubaju, w modnej dzielnicy handlowej City Walk, otworzył się Boutique Le Chocolat, oferując odwiedzającym zupełnie nową koncepcję słodkich zakupów i łącząc najbardziej prestiżowe marki czekolady na świecie.

TA Milano, Amedei, Choc d H, Jean Charles Rochoux, Maison Chaudun, Arnaud Lahrer, Marie Belle, John Kelly, Du Rhone, Hugo & Victor, deLafee, Aoki, Henri Le Roux, Chapon, Boissier, Bellanger, Palet D'Or , Guittard, Benoit Nihant, Rococo, Bernachon, Vincent Guerlais, Z Chocolat, Fabrice Gilotte, Roberto Cavalli - to tylko niektóre z wielkich nazwisk, które są obecnie reprezentowane na półkach instytucji.

Tylko 28 marek i ponad 700 smaków czekolady - od klasycznego mleka lub czerni po egzotyczne, na przykład wasabi lub pokryte jadalnym złotem i srebrem. W najbliższej przyszłości butik zamierza rozszerzyć zarówno obszar, jak i ofertę, i sprowadzić do Dubaju kolejne 30 najlepszych marek.

Nie jest to produkcja masowa, ale produkcja ekskluzywna, każdy kawałek czekolady w butiku jest małym dziełem sztuki wykonanym z wyjątkowo wysokiej jakości produktów. Osobliwością tego sklepu jest to, że odwiedzający mają nie tylko możliwość zrobienia wszystkich rodzajów o dowolnym rozmiarze i przy dowolnym budżecie (od 600 do 2800 dirhamów na kg), ale także do stworzenia własnej czekolady o dowolnym smaku i dowolnym kształcie - czy to będzie prosty kwadrat, pasek , ciasto lub, na przykład, szminka, buty, torby, sukienki. Świetny wybór dla tych, którzy lubią zaskakiwać innych oryginalnymi prezentami.

Oprócz zakupów i konsultacji z personelem mówiącym po rosyjsku, butik oferuje podziwianie rzeźb czekoladowych i smakuje wyśmienitą kuchnię w sąsiedniej restauracji-kawiarni Cocoa Kitchen. Według szefa kuchni „każde danie w restauracji ma delikatny akcent kakao”.

Obejrzyj wideo: Inside Boutique Le Chocolat (Luty 2020).