Cartier prezentuje swój niepowtarzalny styl w International Watch Salon

Na Międzynarodowym Salonie Zegarmistrzowskim (SIHH), który odbywa się obecnie w Genewie, Cartier demonstruje tożsamość korporacyjną w rozpoznawalnych modelach i wyjątkowych premierach. Doskonałość czerpie z wizerunku potężnej pantery, którą starają się oswoić najlepsi jubilerzy i zegarmistrzowie.

Zegarek Panthère de Cartier - ikona lat 80. wygląda bardziej imponująco niż kiedykolwiek. Ten niepodważalny emblemat dekady dekadencji zmysłowo obejmuje nadgarstek błyszczącym żółtym złotem, przede wszystkim będący ozdobą, a dopiero potem godzinami. Tak czy inaczej Panthère rozpoznaje styl Cartiera na pierwszy rzut oka.

Dwie nowości Drive de Cartier z niecierpliwością czekają na widownię po rewelacyjnej zeszłorocznej premierze uprzejmych i skomplikowanych zegarków. W tym roku superpłaski, wyrafinowany model męski o grubości zaledwie 7 mm reprezentuje wysokość wyrafinowania w zegarmistrzowskim.

W zegarkach Papyrus wyśmienity zespół 32 identycznych bliźniaczych szmaragdów szeleści jak liście na wietrze. A Trait d'éclat pozwala 15 rubinom harmonijnie owinąć się wokół nadgarstka, tworząc błysk ognia o wadze 24,93 karata.

W Ronde Louis Cartier XL złote zegarki Cartier nabierają nowego koloru w zegarmistrzowskim. Zegarek Panthère Royale przekształca platynę i diamenty w olśniewającą koronkową wizytówkę biżuterii Cartier. Za pośrednictwem Panthère Joueuse Cartier podaje dokładny czas, w którym pantera bawi się piłką. Nowym aspektem dążenia do doskonałości w dziedzinie dobrego zegarmistrzostwa jest badanie pary zegarków Rotonde de Cartier w służbie estetyki i stylu.