Bella Hadid przedstawia nową kolekcję kosmetyków DIOR

Amerykańska modelka Bella Hadid pojawiła się w nowej reklamie linii kosmetyków DIOR Diorskin Forever.

Jasna i frywolna w weekend, stylowa w mieście, wiecznie fatalna kobieta, nigdzie się nie wybiera bez nowego podkładu pod makijaż Diorskin Forever, który gwarantuje matową i promienną cerę przy każdej okazji. Krótka jazda windą kilka pięter niżej - a Bella wygląda absolutnie idealnie.

Nowością Diora jest technologiczny wyczyn, który łączy zmysłową doskonałość, niesamowitą lekkość i efekt, który zawsze jest godny naśladowania. Nasycony nową esencją Skincare z możliwością czyszczenia porów, wszystkie niezbędne składniki Diorskin Forever poprawiają Twoją skórę każdego dnia.

Składniki wybrane do pielęgnacji skóry działają na rozciągnięte i osłabione z powodu nadmiernej zawartości tłuszczu lub suchych porów. Powierzchnia twarzy staje się gładsza, jej tekstura jest przekształcana, a efekt makijażu jest poprawiony.

Urodzona w Korei firma Cushions podbiła całą Azję dzięki zdolności przekształcania bazy pod makijaż w idealne, mobilne narzędzie do pielęgnacji skóry. Dior czyni tę innowacyjną metodę makijażu nowym trendem na świecie.

Nowa idealna poduszka Diorskin Forever została zaprojektowana zgodnie z opatentowaną technologią „poduszki powietrznej”, unikalnym połączeniem gąbek o bardzo dużej gęstości, płynnych formuł, całkowicie uszczelnionej osłony i niezwykle miękkiego aplikatora. Kolor nie zmienia się pod wpływem ciepła i wilgotności nawet w ekstremalnych warunkach, ale zachowuje się doskonale od rana do nocy dzięki technologii Color-Lock.

Będąc absolutnie mobilnym, Diorskin Forever Perfect Cushion, dostępna w 6 odcieniach, z efektem znikania porów, zapewnia doskonały efekt w dowolnym momencie dnia. Poduszka jest w stanie sprostać potrzebom każdego odcienia skóry. Diorskin Forever Fluid jest dostępny w 28 odcieniach, co pozwala każdej kobiecie znaleźć idealną opcję dla jej skóry.