Ponad 100 marek modowych zaoferuje w tym tygodniu do 80% rabatów

Wielka Wyprzedaż Wyprzedaży wraca do Dubaju. Organizatorzy Dubai Festivals and Retail Establishment (DFRE), agencji Departamentu Turystyki i Marketingu Handlowego (Dubai Tourism), ogłosili, że w tym roku weźmie w nim udział ponad 100 wiodących marek.

Niesamowite oferty czekają na kupujących podczas trzydniowej promocji od 30 marca do 1 kwietnia. Dla mieszkańców i odwiedzających miasto przygotowano do 80% rabatów na szeroki asortyment towarów w trzech salach Dubai World Trade Centre.

Za'abeel Halls 1-3 zgromadził wiodących sprzedawców detalicznych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w tym Azadeę, MH Alshaya Co., Apparel Group i Landmark Group, aby zaoferować odzież, akcesoria modowe, kosmetyki, perfumy, buty, torby i wiele innych.

Marki uczestniczące to: Aeropostale, Billionaire, Boggi, Brioni, Carpisa, Charles & Keith, Debenhams, Desigual, DKNY, Dorothy Perkins, Ecco, Ermano Scervino, Footlocker, Fossil, Guess, H & M, Hugo Boss, Kurt Geiger, Miss Selfridge , Naturalizer, Nine West, Old Navy, Oysho, Pablosky, Salsa, Steve Madden, The Children's Place, TopShop, Uterque i Victoria Secret.

Wielka wyprzedaż odbędzie się od południa do 23.00 30 marca, a następnie od 11.00 do 23.00 w pozostałe dwa dni. Dzieciom w wieku poniżej 12 lat muszą towarzyszyć dorośli. Wózki inwalidzkie są dozwolone na miejscu, ale nie w poszczególnych punktach sprzedaży.

Big Clearance Sale jest częścią corocznych ofert detalicznych Dubaju, których kalendarz został uruchomiony w grudniu 2016 r. Zawiera pełny program wydarzeń organizowanych i promowanych przez miasto, w tym festiwale zakupów, promocje i wyprzedaże sezonowe.

Saeed Muhammad Mesam Al Falasi, dyrektor wykonawczy ds. Handlu detalicznego i sojuszy strategicznych w DFRE, powiedział: „Jako znane na całym świecie centrum handlowe, Dubaj organizuje kilka imprez handlowych każdego roku, aby oferować najlepsze i przyciągać klientów i odwiedzających. Big Clearance Sale oferuje wymagającym klientom możliwość ulepszenia garderoby, aby pasowała do najnowszych trendów sezonu i nowych stylów, zapewniając uczestniczącym detalistom doskonałą platformę do usuwania zapasów przed nowym sezonem. Ponadto, ponieważ wydarzenie to zbiega się z przerwami wiosennymi w szkołach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, największa liczba osób będzie mogła dokonywać zakupów z zyskownymi promocjami. ”

„Wielka wyprzedaż jest doskonałym dowodem współpracy między rządem Dubaju a sektorem prywatnym w organizowaniu dużych imprez handlowych, dzięki którym Dubaj jest drugim po Londynie jako miastem o największej obecności międzynarodowych marek detalicznych” - dodał.

Nagrody za zakupy nie ograniczają się do rabatów od marek. W ramach sprzedaży każdy odwiedzający otrzyma kupon uczestniczący w codziennym losowaniu z pulą nagród w wysokości 10 tysięcy dirhamów (2,7 tysiąca dolarów) dla dwóch zwycięzców. Odwiedzający, którzy wydadzą 300 dirhamów (81,6 USD) na imprezie, staną się uczestnikami loterii „Kup i wygraj” i będą walczyć o główną nagrodę - Jeep Wrangler Sport, który znajdzie swojego właściciela w ostatnim dniu imprezy. Wielka Wyprzedaż jest sponsorowana przez Emirates NBD.