Pozdrowienia fitness: przegląd abonamentów sportowych w Emiratach

Święta noworoczne są tuż za rogiem, co oznacza, że ​​czas powrócić do regularnych treningów sportowych, zwłaszcza, że ​​GUAVAPASS oferuje specjalną ofertę dla czytelników naszych czasopism, której nie można odmówić!

Nowe platformy fitness w Dubaju pozwalają ci nie ograniczać się do członkostwa w jednym klubie, ale wybierać najlepsze treningi w mieście i rezerwować wizyty za pośrednictwem aplikacji na smartfony.

Kierunek rdzenia

DODATEK ŁĄCZĄCY KLUBY FITNESS NA CAŁYM ŚWIECIE.

● Jeśli nadal masz problemy z wyborem siłowni, na ratunek przyjdzie aplikacja Core Direction, która łączy kluby fitness na całym świecie. Dzięki niemu możesz wybrać idealną siłownię i trening. Po rejestracji możesz otrzymać 15-50% rabatu na członkostwo w klubach partnerskich programu, na przykład Fit Republik, Fidelity Fitness Club, Fitness 360.

● Dla klientów platforma oferuje zajęcia próbne za darmo i zaproszenia gości.

◊ Cena - za darmo.

COREDIRECTION.COM

Przełęcz Guawa

JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH SPOŁECZNOŚCI KLUBU FITNESS.

● Karta Guava Pass umożliwia uczestnictwo w treningach grupowych w najpopularniejszych klubach w Dubaju, takich jak The Warehouse Gym, 136.1 Yoga Studio Dubai, Pole Fit Dubai, Fairmont The Palm, Double Tree By Hilton Hotel & Residences (Al Barsha).

● Z subskrypcji można także korzystać podczas podróży zagranicznych. Członkostwo jest ważne w Singapurze, Hongkongu, Sydney i wielu innych miastach.

● Guava Pass wierzy, że zdrowy styl życia nie ogranicza się do sportu i oferuje swoim klientom nie tylko nieograniczoną fitness, ale także szereg przywilejów Guava Perks - rabaty i bonusy w restauracjach i sklepach partnerskich programu w celu zachowania piękna i zdrowia członków społeczności.

◊ Cena - 479 AED na miesiąc

Czytelnicy czasopism rosyjskiego wydawnictwa Emirates otrzymują 25% zniżki na pierwszy miesiąc (kod promocyjny REFAMILYMAG)

◊ Liczba wizyt każde studio - nie więcej niż 3 razy w miesiącu.

GUAVAPASS.COM

Port klasy

PLATFORMA KLASOWA OFERUJE NIE TYLKO DOSTĘP DO LEKCJI W RÓŻNYCH STUDIACH DUBAJU, ALE I WYSZUKIWANIE LEKÓW FITNESS.

● Korzystając z aplikacji, możesz raportować o planowanych szkoleniach, wybierać zajęcia, na które pójdą Twoi znajomi, i poznawać innych członków klubu.

● Partnerzy programu - tak znane kluby jak Flywheel, Pride Fitness Center, X Yoga Dubai, Exhale Fitness Studio i inne.

◊ Cena - 199 dirhamów miesięcznie

◊ Liczba wizyt każde studio - nie więcej niż 3 razy w miesiącu.

CLASSPORT.FIT

Tekst przygotowany przez Polinę Bykovą.