Otwarcie pierwszego luksusowego sklepu kolekcjonerskiego w Dubaju

Luksusowa marka dla kolekcjonerów otwiera drugi sklep - tym razem w centrum handlowym w Dubaju.

Assouline, pierwsza luksusowa marka kulturalna znana kolekcjonerom mody, designu i sztuki, ogłosiła otwarcie drugiego sklepu Maison Assouline w Dubaju.

Sklep zostanie otwarty przy Fashion Avenue w Dubai Mall obok butików takich jak Dior, Chanel i Fendi. Maison Assouline to luksusowy sklep koncepcyjny, który całkowicie zanurza gości w podróży przez unikalny świat kolekcjonowania. Aby to zrobić, sklep wykorzystuje specjalne smaki, które przenoszą odwiedzających do stylowej biblioteki, a także duże ekrany pokazujące klasyczne ujęcia przygotowane przez Martine Assouline.

Odwiedzający zawsze mogą znaleźć najbardziej wyrafinowane i niepowtarzalne prezenty na gablocie Maison Assouline - od ekskluzywnej antyki do rzadkich przedmiotów kolekcjonerskich.

Każdy przedmiot w sklepie jest starannie wybierany, dzięki czemu Maison Assouline opowiada jedną gotową historię, w której każdy przedmiot ma swoje miejsce.

Centralnym elementem jest stylowy Bar Swans, w którym odwiedzający mogą cieszyć się oryginalnym menu w wyjątkowym otoczeniu.

Maison Assouline Dubai wdraża koncepcję, która została starannie przygotowana pod kątem specyfiki Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Sklep został zaprojektowany jako oaza dla osób poszukujących połączenia stylu, kultury i sztuki.

Obejrzyj wideo: AMG GT-R na trasie, czyli: 765 koni? Dołóżmy jeszcze NITRO! (Luty 2020).