ZETA - nowa gwiazda gastronomicznej sceny Dubaju

Adres Downtown otworzył nową restaurację ZETA, która oferuje najlepsze widoki w mieście

Noc, otwarty taras, widok na fontannę - co może być piękniejszego? Nowa restauracja ZETA w Address Downtown Hotel znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście. Z tarasu roztacza się wspaniały widok na Bourge Khalifa i muzyczne fontanny.

Teraz pogoda jest idealna na kolacje na świeżym powietrzu, a Zeta to miejsce, którego nie można przegapić w tym sezonie. Instytucja, nazwana na cześć orientalnej gwiazdy oświetlającej niebo, oferuje romantyczną atmosferę do duchowych rozmów. Za projekt odpowiada biuro Square 8 - wnętrze zdobią złote i zielone metalowe palmy, które harmonijnie wtapiają się w otoczenie futurystycznego i błyszczącego śródmieścia. Jednocześnie atmosfera w restauracji jest wciąż ciepła i przytulna, najwyraźniej dokładnie tak powinna wyglądać „restauracja miejska z widokiem na wodę”.

Kuchnia - kalifornijsko-azjatycka. Wydawało nam się jednak, że menu wciąż jest zdominowane przez ducha współczesnej Japonii, z indywidualnymi przeplotem tradycji francuskich i peruwiańskich. Wśród potraw są różnorodne sushi i sashimi, maki, bułki i tempura. Charakterystyczny bułka nazywa się „Fontanna” i delikatnie łączy japońskie smaki - chrupiące krewetki w tempurze, delikatna wołowina, ogórek i ser śmietankowy, wypełnione sosem teriyaki. Innym daniem wartym spróbowania jest Karaage, japoński smażony kurczak. Kawałki kurczaka lekko smażone w oleju są zaskakująco smaczne. Lista dań głównych obejmuje homary, krewetki królewskie i tarty mięsne, a my ośmielamy się zapewnić, że delikatna wołowina Cię nie zawiedzie. Na deser powinieneś wziąć różne lody mochi.

Zeta otwiera się o 16.00, ale wciąż wieczorem widok śpiewających fontann jest całkowicie nieodparty. O zmroku i wieczorem czarujące dźwięki i smaki łączą się w jedno hipnotyzujące doświadczenie. Dzięki niesamowitemu wyglądowi w każdej sekundzie poczujesz się jak na specjalnej uroczystości życia.

Adres: Lobby Level Hotel Adres Downtown Dubai

Numer telefonu: 04 888 3444

Godziny otwarcia:

Od soboty do środy: od 16:00 do 00:00 | Czwartek i piątek: od 16:00 do 01:00

//www.addresshotels.com/en/hotels/address-downtown/dining/zeta

Bezpłatne posiłki dla dzieci poniżej 5 lat.

Dzieci w wieku od 6 do 11 lat otrzymują zniżkę w wysokości 50%.

Hotel Adres DowntownŚródmieście

W czerwcu tego roku hotel Address Downtown ponownie otworzył swoje podwoje. Z architektury Address Downtown to postmodernizm. Fasada zwieńczona jest sylwetkami przypominającymi epokę Art Deco. 63-piętrowy hotel posiada 220 pokoi i apartamentów, nowe spa, kilka nowych restauracji i zaktualizowane wersje naszych ulubionych miejsc, które wcześniej działały w hotelu. Charakterystyczna restauracja restauracji, Lobby Lounge, Cigar Lounge, Turkish The Galliard, Japanese Katana i American STK Steakhouse. Widoki z prawie wszystkich miejsc zapierają dech w piersiach.

NEOS

Osobno warto powiedzieć, że na 63. piętrze hotelu ponownie otworzył się kultowy bar NEOS. Ten energiczny bar ma się wkrótce znaleźć na liście najlepszych klubów nocnych w mieście. Ogromne okna sięgające od podłogi do sufitu oferują szalone widoki na centrum miasta oraz sąsiednie obszary DIFC i Business Bay. Bar otwarty jest od 18:00 do 2:00.

Posiadacze kart M-Club w barach NEOS oraz Katana i restauracji mają 25% zniżki.