Klasyczny musical Phantom of the Opera zostanie po raz pierwszy wystawiony na scenie w Dubaju

Po raz pierwszy na Bliskim Wschodzie światowej sławy musical Phantom of the Opera zostanie wystawiony w operze w Dubaju.

Najpopularniejszy musical na świecie The Phantom of the Opera zadebiutuje na Bliskim Wschodzie - zostanie pokazany w Operze w Dubaju jesienią 2019 roku. Przedsprzedaż biletów rozpoczyna się 13 grudnia.

Niezwykle popularny program Andrew Lloyda Webbera zdobył ponad 70 głównych nagród teatralnych, w tym siedem nagród Tony na Broadwayu i cztery nagrody Lawrence Olivier na West Endzie.

Upiór w operze był najdłużej trwającym programem w historii Broadwayu 9 stycznia 2006 roku. 1 stycznia 2018 r. Odbył się 13.000 występ zespołu, a jeszcze w tym samym miesiącu teatr świętował 30 lat musicalu na Broadwayu.

Liz Coops, dyrektor generalny Broadway Entertainment Group, powiedziała: „Z przyjemnością prezentujemy ten legendarny musical Broadway na Bliskim Wschodzie. Miłośnicy teatru będą mieli niezapomniane i wspaniałe przedstawienie, które zanurzy ich w tę klasyczną historię miłosną. Nieśmiertelny musical Andrew Lloyd Webber jest czymś, czego nie można pomiń to! ”

Jasper Hope, dyrektor wykonawczy Dubai Opera, dodał: „Upiór w operze jest fenomenem teatru muzycznego. Publiczność Dubai Opera pokocha oryginalną londyńską produkcję tej błyskotliwej, romantycznej i ekscytującej historii z oszałamiającymi efektami specjalnymi w inscenizacji Andrew Lloyda Webbera”.

„Jeśli już zostałeś fanem lub po raz pierwszy zobaczysz Upiór w operze, nie przegap premiery tej niesamowitej produkcji w regionie, która, jak się spodziewamy, zyska popularność wśród widzów. Zarejestruj się teraz, aby wziąć udział w przedsprzedaży” - dodał. .

W produkcji bierze udział 130 aktorów, członków zespołu i orkiestry, oszałamiająca sceneria, ponad 230 kostiumów projektantki Marii Bjørnson.

Oparty na klasycznej powieści Gastona Lerouxa Le Fantôme de L'Opéra, Upiór w operze opowiada historię okaleczonego geniuszu muzycznego znanego jako Upiór, który często odwiedza Opera Paryska. Zafascynowany talentem i pięknem młodej Christiny, Duch zakochuje się w niej, nie wiedząc o miłości Christiny do Raula. Fabuła ta staje się podstawą dramatycznego zwrotu wydarzeń, w których ścierają się zazdrość, szaleństwo i namiętność.

Obejrzyj wideo: ZEITGEIST: MOVING FORWARD. OFFICIAL RELEASE. 2011 (Styczeń 2020).