Cała encyklopedia piwa w gastrobarze BFF

Skrót BFF (Best Friends Forever) w tym przypadku przyjmuje nowe dekodowanie. Napar Jedzenie Przyjaciele Wspaniałe jedzenie, muzyka na żywo i piwo są dodawane do firmy „najlepszych przyjaciół”, o której istnieniu nawet nie podejrzewasz.

Kiedy zobaczysz stoły do ​​gry w bilard, a na przystawkę otrzymasz pieczone kości mózgu, będziesz gotowy nazwać tę instytucję „rajem dla mężczyzn”. Następna szansa, aby się o tym przekonać, pojawi się po otwarciu szerokiego menu drinków. Gwarantujemy, że szybko stracisz rachubę, jeśli chcesz policzyć wszystkie rodzaje piwa - jest ich 87! Z 26 krajów świata. A to dopiero początek, a po nim równie imponująca lista koktajli piwnych.

Cytat z menu na przykład. „Broadway” - lekkie piwo z sokiem żurawinowym i wiśniami koktajlowymi, które dopełniają całości. Koktajl, który „sprawi, że będziesz tańczyć przez całą noc”. Brzmi dość przekonująco, biorąc pod uwagę, że BFF kładzie ogromny nacisk na komponent muzyczny.

Desery (jeśli się do nich dostaniesz) sprawią, że uwierzysz, że potencjał tego zakładu wykracza daleko poza koncepcję standardowego pubu. Nie bez powodu w opisie instytucji „gastro”. Jest to uzasadnione wyborem potraw: od kraba, małży i krewetek po sycylijskie aranchini z serem pleśniowym i pasztetem z wątróbki drobiowej. Bez mięsa oczywiście nigdzie: steki i kebaby, bawarskie kiełbaski, hamburgery i wołowina stroganoff. Nawiasem mówiąc, obok są opcje dla wegetarian. Jeśli chodzi o desery, możemy spokojnie polecić „The Raspberry Dream Supreme” - siostrę „Anny Pavlova”: beza z sorbetem malinowym i lodami waniliowymi, rozmiar - na poziom PRO słodyczy.

Oczywiście tutaj nie zabraknie najbardziej spektakularnych transmisji sportowych. Co jest teraz w agendzie sportowej? Liga Mistrzów Kibicowanie ulubionej drużynie z pewnością nie będzie nudne.

Mimo to BFF nie jest historią wyłącznie dla mężczyzn, ale raczej dla firmy. Być może bohaterowie serii Przyjaciele byliby tu całkiem swobodnie. Stylowe i przytulne wnętrze, rozcieńczone jasnymi graffiti, na ścianach - plakaty z stworami i zabawne cytaty. Ale ile pubów może pochwalić się miejscem dla dzieci? Dla młodszych gości - wszystkie przyjemności, w tym gry i cały pokój z konsolami.

Święta tradycja restauracji Dubai - „Ladies Nights” we wtorki - jest tu ściśle przestrzegana: 5 drinków dla kobiet - na koszt zakładu. Plus lekkie przekąski. W tym samym czasie siedzenie przy stole nie działa. Czy pamiętasz, tak, że jest muzyka na żywo?

Cóż, P.S. Przed wyjazdem zatrzymaj się w lokalnych lodówkach, które wyglądają jak wizytówka sztuki. W przypadku eksponatów gastronomicznych (takich jak sosy) półki dzielą rękawice bokserskie, pokrowce na miski i deskorolki. Czy to żart projektanta? Ruch artystyczny? Kiedy zastanawiasz się, jeszcze jedna niespodzianka! Lodówka z kolekcją rosyjskich i gruzińskich serów! Nieoczekiwanie? Brakowało wędzonego sera?

Gdzie: Movenpick Ibn Battuta Gate Hotel

+971 52 1777 541

Dla użytkowników M-Club 25% rabatu na całkowity rachunek.