Koncert orkiestry symfonicznej miasta Ałmaty, Dubaj, ZEA

Po raz pierwszy w Dubaju wystąpi zespół smyczkowy orkiestry symfonicznej Almaty.

Lokalizacja:Dubaj Meyana Auditorium, Jumeirah Beach Hotel
Organizator: Premiera M.
Numer telefonu:+97150 768 6418, +97150 870 2674
Bilety:
 • Gold Seating 175 Dirhams
 • Platinum Seating 325 Dirhams
 • Miejsca siedzące VIP 475 Dirhams
 • Lista platynowa
  Czas:Kolekcja gości: 19:00 | Koncert rozpocznie się: 20:00
  Data:09 marca 2018 r

  M Premiere Classics kontynuuje cykl koncertów klasycznych i wprowadza słuchaczy w nowe nazwiska, nowe talenty. Po raz pierwszy w Dubaju zespół smyczkowy Almaty City Symphony Orchestra (Republika Kazachstanu) wystąpi na scenie Meyana Auditorium, Jumeirah Bech Hotel pod kierunkiem światowej sławy wirtuoza skrzypiec Marata Bisengalijewa.

  Dyrektor artystyczny orkiestry i jej główny dyrygent, Marat Bisengaliew, jest właścicielem złotych płyt i licznych nagród rządowych. Muzyk występował w najlepszych salach koncertowych na świecie, takich jak Carnegie Hall, Lincoln Center, Wigmore Hall, Barbican Center, Royal Albert Hall, Royal Festival Hall i wielu innych.

  Orkiestra Symfoniczna miasta Almaty to zespół utalentowanych muzyków, którzy nie boją się eksperymentować, otwierając nowe horyzonty i trendy w swojej twórczości, których repertuar obejmuje innowacyjne programy muzyczne. Jako pierwsi na świecie używali ekranów dotykowych, instrumentów LED i okularów rzeczywistości rozszerzonej jako stojaków muzycznych.

  Utalentowany młody pianista i kompozytor Sean Agostine (Liban) bierze udział w koncercie jako zaproszony gość. Pomimo młodego wieku Sean wydał już 5 albumów chronionych prawem autorskim, wykonywanych w znanych miejscach w Nowym Jorku, Rzymie, Londynie i Sao Paulo. Według renomowanych krytyków z Julliard School w Nowym Jorku Sean Agostine jest „bardzo utalentowanym młodym pianistą i kompozytorem o złotych rękach”.

  Obejrzyj wideo: John Williams - Star Wars. The Throne Room. (Kwiecień 2020).