Design i innowacja

JUŻ CZWARTE KONTO WYSTAWIONEGO DESIGNU WYDARZY SIĘ W OKRESIE OD 25 DO 28 PAŹDZIERNIKA W OKOLICY DUBAJU DESIGN. BĘDZIE UDZIAŁ W WIĘCEJ NIŻ 100 WYSTAWCÓW Z 30 KRAJÓW ŚWIATA, KTÓRZY OŚWIADCZĄ NAJNOWSZE OSIĄGNIĘCIA W DZIEDZINIE PROJEKTOWANIA WNĘTRZA.

KUCHNIA XXI WIEKU

Innowacje wprowadzone w materiałach i technologiach są zawarte w modnych koncepcjach kuchennych marek Arclinea i Snaidero: pokazują, jak można z powodzeniem łączyć stylową formę i funkcjonalność. Szafki z czujnikami dotykowymi otwierają się jednym kliknięciem, modułowe blaty robocze są przekształcane ze stołu kuchennego na stół jadalny, dodają zmysłowej kontroli oświetlenia - i jesteś w kuchni swoich marzeń. Dzięki sprytnym znaleziskom marek Elica i Gaggenau nauczysz się gotować bez zamieszania i zamieszania, a koncepcja kuchni w ruchu Hackera pozwoli ci zmienić wnętrze zgodnie z własnymi życzeniami, bawiąc się przestrzenią jak projektantem.

ENERGIA KINETYCZNA

Przeszłość stanowi fundament przyszłości, a elementy dziedzictwa pozostają niewyczerpanym źródłem inspiracji dla współczesnych projektantów, którzy chcą tworzyć mocne i zrównoważone projekty. Jednym z nowych trendów są źródła światła o niskim zużyciu energii i wysokim poziomie estetycznym. Atelier Preciosa wykorzystuje wielowiekowe techniki mechaniczne do tworzenia dynamicznych obiektów: projekt inspirowany jest czterema żywiołami - wodą, ziemią, ogniem i powietrzem. Płynny, dramatyczny ruch dobrze wpasowuje się we wnętrze - znacznie lepiej niż obrót biegów.

KODY KOLORÓW

Natura tworzy paletę projektanta w tym sezonie - dominują w niej naturalne odcienie niebieskiego, zielonego i białego, które przenikają wszystkie nowe przedmioty. Na Bliskim Wschodzie odświeżające półcienie pomogą Ci się zrelaksować po upalnym lecie i upalnym upale. Projektanci pamiętają, aby bawić się kontrastami i eksperymentować z efektami: nowa kolekcja Jotun ciężko pracowała, aby zapewnić sezonową aktualizację schronu.

Obejrzyj wideo: Innowacja napędzana designem - Magdalena Lubińska (Kwiecień 2020).