Letni sezon rozrywki rozpoczyna się w emiracie Abu Zabi

LETNI SEZON ABU DABI, ORGANIZOWANY PRZEZ TURYSTYKĘ I ADMINISTRACJĘ KULTURY ABU DABI ORAZ PRZEDSTAWIONY PRZEZ JAS WYSPY, DAJE MIESZKANIOM URLOPOWYM DLA MIESZKAŃCÓW I GOŚCI Z OBSZARU OBSZARU REGIONU. SEZON LETNI zbiega się w czasie z obchodami Al-Fitr i Al-Adha, a także podczas letnich wakacji szkolnych.

Od występów i koncertów gwiazd pierwszej wielkości i występów dzieci po fantastyczne wydarzenia w hotelach i centrach handlowych tego lata będą obfitujące w wydarzenia. W dniach 7-9 lipca projekt Alchemy, przy wsparciu Biura Turystyki i Kultury w Abu Zabi, z przyjemnością zaprezentuje światową premierę Hello Kitty-Fashion & Friends. Ta produkcja jest pierwszym rozdziałem serii przedstawień z udziałem Hello Kitty, jej rodziny i innych postaci Sanrio. Znajdziesz interaktywny program, który spodoba się nie tylko dzieciom, ale także ich rodzicom. Brytyjski iluzjonista odwiedzi Abu Zabi w ramach swojej pierwszej światowej trasy koncertowej i zadebiutuje na Bliskim Wschodzie w dniach 8 i 9 lipca 2016 r. W hotelu Emirates Palace. Jego przedstawienie będzie zawierać iluzje wizualne, sztuczki karciane i interaktywne efekty, które oczarują Cię swoją niewiarygodnością. 20 i 21 sierpnia twórcy The Illusionist i Le Noir zaprezentują ekscytujący nowy program Cirque Adrenaline w Abu Zabi! Cirque Adrenaline to nowe słowo w świecie rozrywki, łączące tradycyjny występ cyrkowy i sztuczki kaskaderskie na skraj niemożliwego.

Niewiarygodne występy utrzymają energię widzów podczas całego show: ogniste żonglerzy, ogromna elastyczność węża, występy balansujących i powietrzne akrobacje nieustraszonych motocyklistów. Zwieńczeniem programu będą akrobacje „Wheel of Death” i „Scope of Fear”, które sprawią, że zamarzniesz ze zdumienia i zachwytu! Projekt Alchemy, przy wsparciu Urzędu ds. Turystyki i Kultury w Abu Zabi, przedstawia koncert dwóch arabskich gwiazd na cześć obchodów Eid al-Fitr. Libańska gwiazda Miriam Fares będzie główną gwiazdą tego koncertu. Nazwa drugiej gwiazdy jest nadal utrzymywana w tajemnicy. Koncert odbędzie się w Abu Zabi 8 lipca. Od 14 lipca do 6 sierpnia na wyspie Yas odbędzie się rodzinny festiwal rozrywki Fun Nation. W tym roku festiwal Fun Nation jest wspierany przez największą firmę nadawczą w regionie MVS, która przygotowuje duży i bogaty program rozrywkowy. W ramach festiwalu Fun Nation odbędzie się wiele mini-pokazów popularnych bohaterów dla dzieci.

Obejrzyj wideo: Odc. 62 Wywiad z Miss Angelą Szachowską v2 (Luty 2020).