Umm Al Quwain

Cisza i spokój, wyspy namorzynowe i żłobki krabowe, wolne od zatłoczenia dróg i niskich budynków, wszystko to bez trudu można znaleźć w emiracie Umm al-Quwain.

Zatrzymując się w ośrodku Flamingo Beach Resort, goście i goście mogą połączyć relaksujący wypoczynek nad laguną z nocnym polowaniem na kraba. Personel hotelu zapewnia do wypożyczenia obuwie sportowe, kamizelki ratunkowe i sprzęt krabowy. Możesz także zrelaksować się w hotelu Pearl ze spa z masażem, barem sportowym z plażą i dwoma basenami lub jedynym hotelem na plaży położonym na pełnym morzu, a nie nad laguną - Umm Al Quwain Beach Hotel.

Historię Umm Al-Quwain reprezentują eksponaty z muzeów archeologicznych i historycznych znajdujących się w starej części miasta przy ulicy Al Lubna. Muzea są otwarte codziennie: od soboty do czwartku - 8:00 - 14:00 i 17:00 - 20:00, w piątek 17:00 - 20:00.

Najbardziej rodzinny park wodny w kraju Dreamland jest otoczony zielenią. Dzieci i dorośli korzystają z basenu dla dzieci z „aktywnym wulkanem” i wrzącą wodą w jaskiniach ze stalaktytu. Tutaj możesz znaleźć prawdziwe mini-zoo, podziwiać stada różowych flamingów w zatoce z namorzynami, zagrać w tenisa na kortach, a nawet zatrzymać się na noc w bungalowach w parku. Na pustyni, w kierunku Ras Al Khaimah, istnieją dwa obozy do wypożyczania buggy i quadów dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Obejrzyj wideo: UMM AL QUWAIN CITY NIGHT VIEW UAEJUNE 2019 (Styczeń 2020).