Skóra jako ideał

KREMY I SERUMY SĄ JUŻ MAŁE DO WALKI Z Kropkami I Bielą Skórą. NOWA I KOMPLEKSOWA MISJA PODCZAS PIGMENTACJI - POWRÓT POKRYWA NATURALNY POŁYSK MŁODOŚCI I W PEŁNI JEDNORODNY KOLOR.

Francuska marka Institut Esthederm jest jedną z niewielu, która podjęła wyzwanie czasu i skutecznie sobie z nim poradziła. Już w samej nazwie czytana jest filozofia marki: estetyka i dermatologia. Linia ESTHE.WHITE oparta jest na tych dwóch wielorybach. Jego głównym celem jest wygładzenie mikroustępów skóry, a tym samym przywrócenie jej naturalnego blasku. Rzeczywiście, zależy to od architektury komórek, w jaki sposób odbierają i odbijają światło. Przetłumaczone na język konsumenta - jak bardzo okładki wyglądają świeżo, transparentnie i promiennie. Dlatego w formule zawarta jest specjalna cząsteczka wytwarzana przez plankton. Oprócz wygładzania i zmiękczania rozjaśnia skórę i czyni ją mniej podatną na słońce. Na poparcie ekstraktu morskiego - połączenia witaminy C, glukozaminy i ekstraktu z lukrecji. Razem pozostawiają niewielkie szanse na pigmentację. Co więcej, bez względu na przyczyny: słońce, wiek lub hormony.

Jak można oczekiwać od dermatologów i farmaceutów Institut Esthederm, siedem produktów z serii ESTHE.WHITE oferuje kompleksową pielęgnację skóry: od czyszczenia i pielęgnacji po aplikację punktową po obszary szczególnie dotknięte pigmentacją.