Rozmiar ma znaczenie

ZAPOMNIJ O MODHENCJI OZDOBAJĄCEJ! W nadchodzącym sezonie dekorowane są tylko okazałe akcesoria z ciężkimi kamieniami, masywnymi łańcuchami i piórami. CHCESZ UZUPEŁNIAĆ SWÓJ STYL - DAJ PREFERENCJĘ DUŻYMI ​​I WYRZUTNYMI PIERŚCIENIAMI, PIERŚCIENIAMI I BRANSOLETKAMI.

Tekst: Karina Matevosyan

Masywny naszyjnik

Masywne naszyjniki długo nie stracą popularności. W tym sezonie naszyjnik powinien być bardzo duży, albo tkany z kilku nici, takich jak Azza Fahmy, lub w postaci łańcucha, takiego jak Pomellato. Można je nosić na lekkim stroju lub umieścić w otwartym kołnierzu koszuli.

Duże kolczyki

Należy przestrzegać zasady „im więcej tym lepiej” i wybierając kolczyki. Jeśli w poprzednich sezonach fashionistki oszalały na punkcie małych rudowców, dziś, zachowując maksymalizm, wolą jasne kolory i kamienie o imponujących rozmiarach. Mianowicie długie i masywne kolczyki są w stanie podkreślić wdzięczną linię szyi i kości policzkowych.

Perłowy połysk

„Perły mają zawsze rację!” - argumentował Coco Chanel w ubiegłym wieku i miał stuprocentową rację. Biżuteria z perłami jest ponadczasowa: perły zdobią bransoletki, naszyjniki i pierścionki nadchodzącego sezonu.

Na każdym palcu

W modzie - jasne z dużymi błyszczącymi kamieniami pierścienie o nietypowych kształtach i rozmiarach. Właśnie te pierścienie zdobiły ręce modelek podczas pokazu mody letniej kolekcji Gucci. I nie tylko kobiety.

Esencja kwiatowa

Przez kilka sezonów popularne są motywy kwiatowe - kwiatowe nadruki, hafty i inkrustacje „rozkwitają” na biżuterii. Każdy naszyjnik, kolczyki lub pierścionek, a także określony kwiatek, niesie ze sobą przesłanie i nadaje nastrój. Jeśli małe dzwonki Etro są dostrojone do romansu, ogromne stokrotki Dolce & Gabbana dodadzą zabawy i psot.

Obejrzyj wideo: Czy rozmiar ma znaczenie? (Listopad 2019).