Projektowanie jako styl życia

Tekst: Elena Grunitz

„NIE UBEZPIECZAMY, ŻE KAŻDY POWINIEN ŻYĆ LUKSUSEM. ALE JEDNAK WYPRÓBUJESZ RAZ, ZAWSZE BĘDZIESZ MOGŁO ŻYĆ W KAŻDYM MIEJSCU”.

Dla tych, którzy kupują nieruchomości w tak modnych miastach jak Dubaj czy Abu Zabi, natychmiast pojawia się pytanie o ich wystrój wnętrz i design na przyzwoitym poziomie.

Elitarne studio wnętrz Lora Bergiy Design LLC, założone ponad 20 lat temu w Rosji przez projektantkę Laurę Bergiy, jest z pewnością bardzo partnerem, który jest niezbędny do stworzenia ekskluzywnej atmosfery w domu. Dlaczego Lora Bergiy? Jakie są zalety tej firmy w porównaniu do innych osób pracujących w tej dziedzinie?

Po dwóch dekadach udanej pracy nie tylko w Emiratach, ale także na całym świecie (ponad 1000 projektów mieszkaniowych i komercyjnych realizowanych pod klucz w Rosji, USA, Francji, Arabii Saudyjskiej), specjaliści firmy mają nie tylko najwyższy poziom doświadczenia i kompetencji, ale także z głęboką znajomością różnych stylów, najnowszych rozwiązań technicznych i innowacji na światowym rynku projektowania wewnętrznego. Co ważne, Lora Bergiy Design LLC współpracuje nie tylko z najlepszymi europejskimi producentami i dostawcami wysokiej jakości materiałów, mebli i wyposażenia, ale także ze sprawdzonymi latami współpracy lokalnych wykonawców. Bez względu na to, jak wysokiej jakości materiały nie są dostępne dla wszystkich.

Dzięki temu Lora Bergiy Design LLC zasługuje na reputację jednej z wiodących firm projektowych działających w Palm Jumeirah, Emirates Hills i innych obszarach Dubaju. Ponadto w portfolio firmy znajdują się klienci VIP, tacy jak Jego Wysokość Sułtan Ibn Abdul-Aziz Al Saud w Arabii Saudyjskiej, Jego Wysokość Sułtan Al Nahyan i Jej Wysokość Szejk Maith Al Nahyan w Abu Zabi.

Pomimo obecności tak dużego klienta królewskiego firma działa na każdą kieszeń - czy to pałac, willa czy zwykłe mieszkanie. Niezależnie od kwoty zainwestowanej w prace wykończeniowe, Lora Bergiy Design LLC gwarantuje indywidualność i wyjątkowość każdego projektu. Podczas rozwoju specjaliści firmy nie tylko biorą pod uwagę życzenia klientów, ale także pomagają nadać konkretny kształt ich abstrakcyjnym pomysłom na temat tego, jak to wnętrze powinno wyglądać. W końcu stworzenie idealnego domu to nie tylko odmalowanie ścian w modnym odcieniu i zaaranżowanie pięknych mebli.

Jest to żmudny proces, od szkicu ołówkiem po złożone prace inżynieryjne, architektoniczne i budowlane, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby przyszłych mieszkańców i specyfikę przestrzeni. Dlatego nie powinieneś ufać stworzeniu własnego domu, w którym będziesz mieszkać przez lata, jeśli nie dekady, dla miłośników, którzy decydują się na projektowanie, ponieważ jest modne. Zaufaj profesjonalistom, którzy znają swoją działalność w najdrobniejszych szczegółach, którzy śledzą rozwój mody i technologii i są testowani od lat na poziomie międzynarodowym.

Doświadczenie i profesjonalizm, a także nienaganna interpretacja pomysłów i życzeń klientów ze względu na wspólną mentalność europejskiego kierownictwa firmy i klientów - to być może główne zalety współpracy z Lora Bergiy Design LLC. Każdy klient inspiruje swoją indywidualnością i ta indywidualność musi być ucieleśniona we wnętrzu. W przeciwnym razie twój dom nigdy nie stanie się twoim własnym.

O FIRMIE

Założona w 1990 roku w Rosji firma Lora Bergiy Design LLC weszła na rynek międzynarodowy w 1994 roku. Od 2006 r. Główna siedziba firmy znajduje się w Dubaju i specjalizuje się w pałacach królewskich, projektach rządowych, willach i lokalach handlowych.

O LAURA BERGIY, WŁAŚCICIEL SPÓŁKI

Laura Bergius jest właścicielem sześciu międzynarodowych dyplomów projektowych, uzyskanych w Rosji, USA, Francji, Niemczech i Szwajcarii. Jej talent i profesjonalizm potwierdza oficjalna akredytacja International Interior Design Association w USA (International Interior Design Association (IIDA), USA) na poziomie Master of Fine Arts.

Obejrzyj wideo: Tatuaż krok 1 - Projektowanie czy plagiat? (Kwiecień 2020).