Kwiat miasta

„MOC KWIATÓW” JEST NOWYM KWIATEM MANIFESTA KENZO SAGA, W KTÓRYM KENZO OBCHODZI PIĘCIĄ KOLEKCJĘ I PRZEDSTAWIA NOWY PERFUMY L'ELIXIR. MODEL CHIŃSKI MING XI STAŁ SIĘ TWARZEM KAMPANII REKLAMOWEJ, A STRZYŻANIE ZOSTAŁO PRZEKAZANE W BRAZYLII.

W naturze mak jest bezwonny, dlatego Kenzo 15 lat temu postanowił stworzyć swój własny smak. Oprócz niedawno ogłoszonych perfum Flower od Kenzo Legere i Flower od Kenzo L'Eau Originelle, które zostały wprowadzone na rynek w 2015 roku, fani docenią nowe perfumy wydane w ciemnoczerwonej butelce z białym makiem. Nowość jest już dostępna w domach towarowych w Dubaju i Abu Zabi.

Zmysłowy kwiatowy aromat Flower od Kenzo L'Elixir to połączenie trzech akordów perfumiarza Alberto Morillasa. Otwiera się jasnym i soczystym akordem mandarynki, podkreślonym gęstym i słodkim akordem malin. W sercu odsłonięte są nuty koloru pomarańczowego z akordem bułgarskiej róży, a do smaku dodaje się pralinki. Delikatny i ciepły pociąg stworzony przez połączenie absolutnego akordu waniliowej bourbonu z pudrowymi nutami.

Obejrzyj wideo: Nagie miasto Kwiat Pustyni Dubaj Low (Kwiecień 2020).