Trend kosmetyczny. Makijaż

POWIEDZIE O MODNYCH TRENDACH W MAKIJAŻU 2015 ZAPYTALIŚMY O NASZ RODZINNY SZYBKI I DOBRY PRZYJACIEL PRZEZ SAM BUTROS MAGAZINE, MAKE UP THE EVER REGIONAL REPREZENTACYJNY NA BLISKIM WSCHODZIE, TRZY KRAJACH.

Cera

Dobry makijaż zaczyna się od dobrej skóry. Dlatego przed nałożeniem kosmetyków należy odpowiednio oczyścić, nawilżyć i wyrównać skórę twarzy. Jest to bardzo łatwe z wysokiej jakości bazą do makijażu.

„Naga” twarz i promienna skóra

Makijaż bez makijażu to główny trend 2015 roku. Jego głównym zadaniem jest podkreślenie naturalnego piękna twarzy. Aby to zrobić, musisz zamaskować cienie pod oczami, rozszerzone pory i zmarszczki, wyrównać cerę i dodać naturalny rumieniec - wszystko przy minimalnym zużyciu kosmetyków.

Podkreśl i zarysuj

Sekretem idealnego makijażu jest odpowiednie dopasowanie, poprawienie kształtu twarzy, oczu i ust. Podkreślanie i podkreślanie konturów nie wychodzi z mody, czyniąc każdą kobietę piękniejszą i atrakcyjniejszą.

Nagi, metaliczny i wyrazisty wygląd

W 2015 roku metaliczne odcienie śmiało zadeklarowały się, a także wszystkie środki do tworzenia wyrazistego makijażu oczu (cień do powiek, eyeliner). Ciemnoniebieski, szafirowy, śliwkowy, musujący ametyst i soczysty szmaragd - to główne kolory sezonu.

Eyeliner graficzny

Makijaż „kocie oko” jest bez wątpienia hitem na zawsze, ale w 2015 r. Więcej opcji graficznych jest w modzie, na przykład te, które Yves Saint Laurent prezentował na pokazach mody. Eyeliner wygląda świetnie z jasnymi lub klasycznymi czerwonymi odcieniami szminki.

Rzęsy: im więcej, tym lepiej!

Szalone rzęsy Kim Kardashian położyła podwaliny obecnego szaleństwa na niezwykle grubych rzęsach - zarówno górnej, jak i dolnej. Na wiosennych pokazach ten trend był w centrum uwagi.

Powinieneś ćwiczyć klaskanie rzęs, ponieważ podczas ostatniego tygodnia mody dziewczyny z grubymi rzęsami nie opuszczały wybiegów. A w przyszłym roku czekają na nas nie tylko zwinięte i obszerne rzęsy. Styliści podnieśli ten pozornie poobijany temat na nowy poziom: teraz rzęsy są podkreślane za pomocą różnych kolorów, faktur i nie boją się używać fałszywych.

Brwi

Wyraziste brwi są modne jak nigdy wcześniej, aw tym sezonie powinny być nie tylko grube, ale także ciemniejsze. Kontrast nadaje kobiecości, więc nieco ciemniejsze brwi na tle jasnej skóry są wspaniałym narzędziem uwodzenia.

Usta

Pomimo tego, że czerwony jest absolutnie ulubionym i ponadczasowym klasykiem, jasne, żywe, gęste różowe odcienie będą modne w tym sezonie. Dobrą wiadomością jest to, że w dowolnym kolorze skóry możesz wybrać odpowiedni odcień różu.

Obejrzyj wideo: PRÓBUJĘ ODTWORZYĆ SWÓJ PIERWSZY MAKIJAŻ NA KANALE!! KOSMETYCZNE TRENDY SPRZED 7 LAT!! (Październik 2019).