Amato - Gwiazda Wschodu

AMATO FURNE ONE - WZMOCNIONA SZYBKA ETYKIETA NA BLISKIM WSCHODZIE. EKSCENTRYCZNE PRZECINARKI, DŁUGOTRWAŁE TWORZENIE W SWOIM DUBAJSKIM STUDIO, PRZEDSTAWIA WYŁĄCZNĄ FOTOSET PODJĘTY W MEGAPOLISIE WSPÓŁPRACUJĄCY Z PRODUCENTEM PROJEKTU HEIDI KLUM.

Fourney Amato, projektantka z Filipin, często spotyka się z dubajską sceną mody. Jest niewątpliwie gwiazdą lokalnego projektu Fashion Forward, który tradycyjnie kończy „weekend mody” pokazem swojej kolekcji haute couture - prawdziwym czarującym pokazem, zazwyczaj o etnicznym charakterze.

Najnowszym projektem Amato była współpraca z Heidi Klum w popularnym niemieckim reality show Next Top Model. W każdym odcinku modelki - uczestnicy projektu telewizyjnego mają szansę się udowodnić - występować w kręceniu mody w najnowszych kolekcjach międzynarodowych projektantów. Amato jest mistrzem awangardowym i dlatego jego obrazy najlepiej pasują do najnowszego projektu fotograficznego Heidi Klum. Zdjęcia odbyły się w Dubaju, gdzie przylecieli zawodnicy i cała ekipa filmowa pod dowództwem Kluma.

Nawiasem mówiąc, sama niemiecka diwa często pojawia się na dywanie w strojach Amato autorstwa Furne One. Kochają go w Ameryce: wśród fanów mody takie gwiazdy show biznesu jak Katy Perry, Jennifer Lopez, Nicki Minaj, Shakira i Beyonce.

Obejrzyj wideo: Reportaż. Ks. Władysław Bukowiński - Apostoł Kazachstanu cz. 1 (Luty 2020).