Niebo Samolot Travolta

Redaktor naczelny „EMIRATÓW ROSYJSKICH” IRINA MALKOVA spotkała się z Johnem TRAVOLTĄ, aby porozmawiać o swojej pasji do statków powietrznych i rozważań, które pomagają żyć.

Piękny zimowy dzień w Dubaju. Przyjeżdżam do jednego z moich ulubionych miejsc - Madinat Jumeirah. Czas jest około 3 po południu. Wiał lekki powiew, krzyki mew, drewniane łodzie cicho suną po kanałach. Schodząc do Malakiya Villa, jednej z najlepszych w kompleksie hotelowym, gdzie John zatrzymał się na dwa dni. „Dlaczego tylko dwa dni?” Zastanawiam się John uśmiecha się w tym momencie i w tej chwili rozumiesz, dlaczego John Travolta to John Travolta. Ten uśmiech ... Tak otwarty, szczodry i szczery, że natychmiast chcesz mu powiedzieć wszystkie sekrety i porozmawiać z sercem. Jednocześnie John jest daleki od bycia powierzchownym, jego oczy wyrażają delikatną i złożoną naturę, która musiała wiele przejść i wiele pokonać.

John ma dwie pasje - kino i lotnictwo i zaczął samodzielnie latać samolotami, zanim zaczął działać w filmach. Obie pasje zostały zawarte w oddzielnych udanych obszarach jego kariery. „Kiedy byłem dzieckiem, zasadziłem dwa ziarna - marzyłem o zostaniu pilotem i aktorem. Oba ziarna wyrosły i wyrosły na duże drzewa. W tym względzie mam wielkie szczęście. Wierzę, że jeśli zwrócisz na coś uwagę, rośnie i rośnie rozwija się w twoim umyśle.

Musisz pomyśleć o tym, co chcesz osiągnąć, i powoli zacznie się ono pojawiać w twoim życiu. Ale myślenie nie wystarczy, musisz zastosować energię, aby spełnić swoje marzenie. Potem nawet mała aspiracja zamienia się w wielką wizję. „Dzisiaj John ma za sobą ponad dwieście ról filmowych, dwie nagrody za wkład w światowe kino, a także własny pas startowy w domu na Florydzie, który stoi tuż przy drzwiach wejściowych. Jego park samoloty obejmują korporacyjnego Challengera Bombardiera 601, odrzutowca Eclipse 500 do lotów prywatnych na krótkich dystansach, który służył już Boeingowi 707, na którym leciał przez ponad 16 lat i który teraz czule nazywa „dziełem sztuki na moim podwórku”. To właśnie na nim John dostarczył ładunek humanitarny na Haiti w Remy trzęsienie ziemi 2010.

Pytam, czego on doświadczył w chwili, gdy Boeing po raz pierwszy wzbił się w powietrze? Jego oczy natychmiast migają. Prostuje ramiona i widzę przede mną mężczyznę, całkowicie pasjonującego się swoim hobby. „Kiedy twoje najbardziej ukochane marzenie z dzieciństwa się spełni, nie da się tego wyrazić słowami! Pamiętam, jak nacisnąłem dźwignię sterującą, kiedy silniki zaczęły ryczeć, a samolot zaczął startować z ziemi - doświadczyłem nieograniczonej mocy i niesamowitej wolności. Czułem się jak wielki orzeł szybujący nad ziemią. świata. To było wspaniałe. ” - „Ani sekundy się martwisz?” „Nic nie może wywołać mojego niepokoju w powietrzu” - zapewnia mnie. „Włożyłem tyle wysiłku i czasu w szkolenie, że uczęszczałem do szkół lotniczych trzy razy w roku przez wiele lat, a zatem w tym momencie niczego się nie bałem. Byłem absolutnie pewny tego, co robię ”.

Zwracam uwagę na jego zegarek Breitling z czarną tarczą. Zauważywszy moje spojrzenie, sięga do przodu. Dla niewtajemniczonych jest to model Emergency II, wyposażony w czujnik komunikacji satelitarnej, a jeśli nagle zgubisz się na pustyni, coś ci się stanie w górach lub spadniesz przez śnieg w ośrodku narciarskim, ratownicy cię znajdą. „Na początek to po prostu piękny zegarek”, wyjaśnia John.

„Ale zostały stworzone nie po to, by pokazywać czas, ale by ratować życie”. Najbardziej imponuje mi to w Breitling. Pierwszy model tego zegarka, z którym uratowano 20 osób, miał tylko jedną częstotliwość komunikacji. Ale model Emergency II jest już wyposażony w bardziej zaawansowany nadajnik satelitarny i może dokładnie pokazywać Twoją lokalizację ”.

Patrzę na Johna i myślę, jak dobrze i młodo wygląda po sześćdziesiątce. Niebieskie oczy, pełne życia, gładko opalona twarz, duża głowa (cecha kinematografii i niezwykle poszukiwany film w Hollywood), czarne, lekko długie włosy. Ma na sobie czarną bawełnianą koszulkę, granatowe dżinsy i kurtkę - prawie Vincent Vega z Pulp Fiction.

I nic, co minęło od 20 lat - wygląda tak samo. Często się uśmiecha, i to właśnie pozostaje mu w pamięci przez długi czas. Jego wygląd jest osobliwy, ale jest cholernie uroczy. I z pewnością w życiu jest o wiele ładniejszy niż na zdjęciach. Komunikowanie się z nim jest łatwe, jest zrelaksowany, gestykuluje i dużo żartuje. Ludzie, którzy osiągnęli taki sukces, są zawsze niezwykli. Dano im z natury to, czego reszta nie ma, czy to charyzma, specjalna energia, czy po prostu wytrwałość i dyscyplina, które prowadzą do sukcesu. W jego przypadku najprawdopodobniej wszyscy razem, ale Jana na pewno nie można nazwać zepsutym. „Po raz pierwszy zainteresowałem się samolotami, gdy miałem zaledwie trzy lata. W wieku 15 lat zacząłem brać lekcje lotu. Pamiętam, że moim pierwszym samolotem był mały jednosilnikowy Aircoupe, potem przestawiłem się na dwusilnikowy, a potem przyjechałem do odrzutowca. W 1998 roku „Mam licencję na pilotowanie Boeinga 707, aw 2003 roku zostałem pilotem Boeinga 747. Kilka lat temu w Brisbane w Australii zostałem pierwszym niezależnym pilotem, który latał samolotem A380”. Dzisiaj, po pewnym zastoju, kariera aktorska Johna znów wzrosła.

W ostatnich latach był zaangażowany w kilka dużych projektów, a w 2015 roku będziemy mogli zobaczyć cztery zdjęcia jednocześnie z jego udziałem. To The Forger (dramat kryminalny o artyście Boga i oszustu, który zgadza się wykonać jednego głównego fałszywego Moneta, aby uratować syna), genialny thriller Criminal Activities, klasyczny western In a Valley of Violence, w którym grał z Ethanem Hawke, i thriller Life on the Line.

John przyznaje, że w swoim życiu grał wiele ról i miał okazję porozmawiać z wieloma wybitnymi ludźmi. Ale pamięć o najpotężniejszych wrażeniach pozostawiły dwie osoby - Marlon Brando i Bill Clinton. „Mogli bardzo dokładnie podsumować swoje doświadczenia życiowe. Wiesz, ich spojrzenie na świat różniło się od poglądów innych ludzi, więc komunikacja z nimi była niezwykle interesująca.

Zawsze otrzymałem od nich coś pożytecznego. ”-„ Jaka jest najcenniejsza rada, jaką otrzymałeś w swoim życiu? ”-„ Nie oczekuj od ludzi, że ci nie mogą dać. Nie każdy ma wystarczająco dużo emocji, aby dać ci potrzebną miłość. Jeśli nauczysz się to robić, nie będziesz już cierpieć ... ”

Obejrzyj wideo: Turbulencja na (Luty 2020).