Diamenty i Bossa Nova

BRAZYLIA - TO NIE TYLKO PLANTACJE KAWOWE, PLAŻE I AKTYWNE DŻUNGLI AMAZON. BRAZYLIA JEST NAJBARDZIEJ SZCZĘŚLIWYM KRAJEM NA ŚWIECIE, GDZIE ROZUMIE I WARTOŚCI PIĘKNO. I W JAKI SPOSÓB RYTMY BOSS-NOVA ŁĄCZĄ JAZZ Z RYTMAMI LOKALNYMI, PONIEWAŻ TAKŻE BIŻUTERIA BIBLIJNI, PREFERUJĄ POŁĄCZENIE KLASYKI Z VANGARDARD. PONIEWAŻ ICH BIŻUTERIA NIGDY NIE WYCHODZI Z MODY.

Radość życia

Historia brazylijskiego domu jubilerskiego Hueb rozpoczęła się czterdzieści cztery lata temu, kiedy założyciel marki Fadua Hueb zaczął wymyślać biżuterię w małym warsztacie w mieście Uberaba i sprzedawać ją znajomym i kolegom. Fadua czerpała swoje pomysły ze świata kwiatów i nieokiełznanej natury płaskowyżu brazylijskiego, gdzie spędziła całe dzieciństwo.

Dziś firma wydaje kolekcje pod hasłem „Joie de Vivre” (przetłumaczona z francuskiego - „radość życia”) i jest uważana za przodka nowego brazylijskiego stylu. Obecna dyrektor kreatywna marki, Christina Abdala, jest przekonana, że ​​biżuteria Hueb to filozofia odczuwania, wiedza odciśnięta w kamieniu, inspiracja rytmami bossa nova zawartymi w rzeźbionych liniach produktów. Klejnoty powinny mieszkać z właścicielami, skóra powinna się do nich przyzwyczaić. Wtedy blask kamieni nie będzie zimny i formalny, ale urzekający i radosny.

START

PIERWSZY SKLEP FIRMOWY HUEB został otwarty w 1987 roku przez syna FADUI ROGERIO I JEGO CHRYSTUSA ŻONY, STAJĄC SIĘ KREATYWNYM DYREKTOREM MARKI. JUŻ DZISIAJ JUŻ CAŁE IMPERIUM, KTÓRE ZAWSZE ROZSZERZA

Niedawno otwarto flagowy butik przy Madison Avenue w Nowym Jorku, a także sklepy w Katarze, São Paulo, Uberlandii, Uberab, Dubaju i Abu Zabi. W Emiratach biżuteria jest prezentowana w Souk Al Bahar w śródmieściu, Bloomingdale's w The Dubai Mall, Harvey Nichols w Mall of the Emirates i Al Wahda Mall Extension w Abu Zabi

Nowy brazylijski styl

Kultowa kolekcja marki Chameleon Collection to gra kolorów, połączenie designu i sztuki wysokiej. Liderem jest 18-karatowy żółty kameleon z diamentami i czarnym kwarcem, który nadaje właścicielowi energię i siłę. Twórcy Hueb cenią historię i warstwę kulturową odzwierciedloną w każdym biżuterii. Najlepszym tego dowodem jest zawieszka wisiorek Chameleon: białe złoto, diamenty, czerwony onyks, a ponadto Kolczyki Chameleon - eleganckie i płaskie. Powinny odwoływać się do kobiet, które dużo rozumieją biżuterię, i mężczyzn, którzy wiedzą, jak zdobyć ukochane serce.

„Jeśli w duszy jest światło, w człowieku będzie piękno” - pod tym hasłem narodziła się kolekcja Luminus. Twórcy artyści stworzyli złote kolczyki Luminus z dużymi tanzanitami i wysadzane diamentami, a także pierścionki z białego złota, również ozdobione tanzanitami i diamentami. Kolekcja Tribal, inspirowana estetyką amazońskiej dżungli, składa się ze złotych kolczyków, pierścionka i diamentowej bransoletki. Biżuteria wygląda jak „dzika i tropikalna”, ale wygląda bardzo nowocześnie. Możesz nosić je pojedynczo lub łączyć ze sobą. Połączenie złota, egzotycznego wzornictwa i frywolności jest niemożliwe, aby się nie zakochać.

Hueb otrzymał zlecenie na zdjęcia do kanadyjskiego fotografa Justina Wu, którego osiągnięcia obejmują sesje zdjęciowe dla L 'Oreal Paris, Louis Vuitton, Salvatore Ferragamo, Gucci, Dolce & Gabbana i którzy strzelali do gwiazd takich jak Victoria Beckham i Willem Dafoe. Muzą i twarzą Domu Biżuterii była Australijka Nicole Harrison, pochodząca z Perth, która dokładnie uchwyciła nastrój kolekcji Hueb i idealnie pasowała do filozofii marki. Jej tajemniczy uśmiech błysnął na plakatach reklamowych kolekcji - Chameleon, Bahia, Tribal i Secret Garden. Podczas kręcenia Nicole można było zobaczyć nie tylko diamenty, ale także onyks, topazy, złoto i idealnie okrągłe perły. Te kolczyki, wisiorki, pierścionki i bransoletki dotarły już do butików Hueb w Dubaju i Abu Zabi.

Obejrzyj wideo: Cudze chwalicie, swego nie znacie - pierwsza płyta album medley (Styczeń 2020).