Najbardziej luksusowa łaźnia turecka w Dubaju

Talise Ottoman Spa Jumeirah zabeel saray

Jedna z najbardziej imponujących łaźni tureckich w Dubaju znajduje się w modnym hotelu Jumeirah Zabeel Saray przy ulicy Palm Jumeirah. W najlepszych tradycjach Imperium Osmańskiego jest ozdobiony marmurem, freskami i ozdobami z rzadkiego drewna. Do dyspozycji gości są 42 gabinety zabiegowe, osiem gabinetów hydroterapii, sauny i łaźnie parowe, baseny talasoterapii. Wśród oferowanych rytuałów są masaże, peelingi, peelingi, w tym markowe „sesje królewskie” dla zakochanych par.

Kontakt: 04 453 0000

Rixos Royal Spa Rixos The Palm

Turecka łaźnia turecka, znajdująca się w pierwszym hotelu w Dubaju, turecka sieć „zaprasza” na wybrzeże Anatolii. Rytuały do ​​pielęgnacji ciała i skóry łączą tradycyjne i nowoczesne techniki. Naprawdę łatwo jest zrelaksować się na gorących marmurowych płytach, wziąć kąpiel parową w łaźni tureckiej, doświadczyć błogości relaksującego masażu i zrelaksować się w jacuzzi. I wyjdźcie w światło oczyszczone i odnowione.

Kontakt: 04 457 5455

One & Only Spa One & Only Royal Mirage

Wizyta w tej tureckiej łaźni tureckiej przypomina podróż do czasów sułtanów. Fajne korytarze, rzeźbione łuki i eleganckie fontanny tylko dodają splendoru i tajemniczości. Tutaj możesz całkowicie uwolnić się od stresu, pozostawiając ciało pod opieką wysoko wykwalifikowanych masażystów z Maroka, Tunezji i Turcji. Egzotyczne okłady według starożytnych przepisów pomogą zapomnieć o śmiertelnym zamieszaniu.

Kontakt: 04 315 2140

Obejrzyj wideo: Villa Pepita & Titina - SPA i hammam łaźnia turecka. (Marzec 2020).