Styl gwiazdy

Tekst: Dariga Masenova

GWIAZDY HOLLYWOOD SĄ W MAGNIFICENTNIE SPOJRZANE NIE TYLKO NA EKRANIE, ALE NA CZERWONYCH DYWANACH, ABY WYKORZYSTAĆ NAJBARDZIEJ JASNE HITY NAJNOWSZEJ MODNEJ KOLEKCJI. ZNALEZIENIE GDZIE KUPIĆ W DUBAJU okazało się bardzo proste.

Spódnica jak Nicole Richie

Jedna z najmodniejszych matek Hollywood, Nicole Richie, zdecydowanie stała się w centrum uwagi podczas dorocznej imprezy charytatywnej Baby2Baby, zbierając fundusze na wsparcie rodzin o niskich dochodach. Aktorka wybrała zespół „ludowy” składający się z krótkiego topu ozdobionego kwiatowymi aplikacjami i jasnej spódnicy Alberty Ferretti - wszystko z kolekcji wiosna-lato. Nicole nie jest bardzo wysoka, dlatego aby nie „obciążać” obrazu, postanowiła stylizować go za pomocą miniaturowych akcesoriów i sprzęgła z kolekcji House of Harlow.

Spódnica: 3418 dirhamów, butiki Alberta Ferretti (Dubai Mall, Mall of the Emirates), a także internetowy portal mody www.stylebop.com

Sukienka Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence, miłośniczka robienia „fotobomb” podczas Oscarów, bardzo poważnie podchodziła do wyboru stroju na imprezę Vanity Fair. Aktorka włożyła sukienkę i sandały od Toma Forda. Pomysł projektowania sukienek z kolekcji wiosenno-letniej inspirowany jest rozbitym szkłem.

Sukienka: cena na życzenie, butik Tom Ford, The Dubai Mall

Sprzęgło i buty takie jak Kate Hudson

Podczas wieczoru Bulgari „Decades of Glamour” Kate Hudson zabłysła markową biżuterią. Duet skórzanej kremowej spódnicy i dojrzałej cytrynowej bluzki od Emilio Pucci dopełniły białe czółenka Christian Kate Louboutin. Punkt na obrazie został ustawiony przez skórzane sprzęgło jaszczurki Bulgari.

Torba: 21 100 Dirhamów, Bulgari Boutique, Mall of the Emirates

Buty: AED 2300, Level Shoe District, The Dubai Mall

Obejrzyj wideo: STYL GWIAZD - KYLIE JENNER! TRUE BEAUTY IS INTERNAL (Październik 2019).