Tenis

Tenis jest jednym z najpopularniejszych sportów w Dubaju. Istnieją korty tenisowe z różnymi klasami powłok we wszystkich głównych hotelach, a także w mieście. Wiele kortów ma nocne oświetlenie.

Stadion tenisowy w Dubaju w klubie lotniczym to miejsce, w którym odbywają się Dubai Open Tennis Championships w ramach ATP i Dubai Open WTA, przyciągając wiele światowych gwiazd, w tym najbardziej znanych rosyjskich tenisistów i tenisistów. Profesjonalne akademie tenisa zyskują coraz większą popularność.

ACE SPORTS ACADEMY

Znajduje się w hotelu Emirates Grand. Lekcje grupowe i indywidualne z wykwalifikowanymi trenerami. Zawody odbywają się wśród początkujących i profesjonalistów.

Do wiadomości: 050 202 3457

www.acesportsacademy.com

AKADEMIA TENISOWA CLARK FRANCIS

Zajęcia Cardiotennis w Dubai Aviation Club. Kobietom oferowane są poranne zajęcia w Grand Hyatt Dubai. Zawody w różnych ligach, w tym junior. Nauczanie dzieci i młodzieży.

Do wiadomości: 050 624 0162

www.esportsdubai.com

AKADEMIA TENISA DAVIDA LLOYDA

Znajduje się obok Dubai Autodrome. Zajęcia w programach międzynarodowych; David Lloyd, były kapitan Pucharu Davisa, stworzył atmosferę, w której każdy może się uczyć, rozwijać i rozwijać pod okiem profesjonalnych trenerów certyfikowanych przez ITF. Do dyspozycji studentów - 9 kortów zewnętrznych i 6 krytych.

Telefon do zapytań: 04 4251125

AKADEMIA TENISU DUBAJSKIEGO

Szkolenie dla osób o różnych poziomach szkolenia, pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Oddziały Akademii znajdują się na American University of Dubai, w Dubai Men's College (Dubai Men's College) oraz w hotelu Atlantis, The Palm. Zajęcia indywidualne i grupowe, poranne sesje dla kobiet, zawody i letnie obozy sportowe.

Do wiadomości: 04 399 4539

www.dubaitennisacademy.com

AKADEMIA TENISOWA EQUELITE JUAN CARLOS FERRERO

Akademia, otwarta w 2001 roku, jest dubajskim oddziałem szkoły tenisowej o tej samej nazwie w Hiszpanii. Jego założycielem, dyrektorem i głównym trenerem jest Luis Miguel Reis. Programy dla sportowców w każdym wieku. Dziś w grę zaangażowani są przedstawiciele ponad 30 narodowości, którzy rozumieją główne aspekty gry - techniczne, taktyczne, fizyczne i psychiczne.

Do wiadomości: 050 6561625

Obejrzyj wideo: Tennis Trick Shots (Grudzień 2019).