Gwiezdny horoskop

RYBY / RYBY

(19/02 20/03)

Kolor: fala morska, blady liliowy, niebieski, stalowy, czerwono-fioletowy.

Kamienie powodzenia: perły i ametyst.

Talizman: guzki, monogram, żonkil.

Marzec będzie okazją do radykalnej zmiany życia, czy to osobistych relacji, czy pracy. Długo oczekiwane zmiany są potrzebne, ale nadal nie następują bezboleśnie. Spróbuj się zabawić i nie zapomnij się zrelaksować, to przyniesie ci korzyść. Skorzystaj z rad przyjaciół - ich pomoc będzie nieoceniona. W kwietniu będziesz musiał ciężko trenować swoją cierpliwość. Weź wszystko filozoficznie, a do końca miesiąca wszystkie problemy znikną bez śladu.

Byk / TAURUS

(21 / 04-21 / 05)

Kamienie powodzenia: niebieskie kamienie - turkus, szafir.

Talizman: sowa, złote cielę.

Marzec wezwie do powrotu do rzeczywistości i urzeczywistnienia bajki. Nie będzie to łatwe: problemy w domu spadną na ciebie, a bliscy będą mieli problemy. Ale nie ma srebrnej podszewki - naprawisz sytuację i upewnisz się, że możesz zrobić wszystko sam. W kwietniu konieczne jest zrewidowanie wartości życiowych w życiu, aby odłożyć na bok wszystko, co zbędne. Być może pojawią się nowe talenty lub pojawią się okazje, które radykalnie zmienią życie na lepsze

GEMINI / GEMINI

(22 / 05-21 / 06)

Kamienie powodzenia: agat, chryzopraz, beryl.

Talizman: wąż, maska.

W marcu nie spiesz się - nie jesteś jeszcze gotowy na jedną podróż, trzymaj się wiernych partnerów. Miesiąc nie pozwoli ci się zrelaksować. Bądź skupiony i bezwzględny: teraz ktoś zrobi karierę, która wie, jak naprawdę patrzeć w przyszłość. W kwietniu skoncentruj się na nudnym, ale przydatnym - na pracy i samokształceniu. Najlepszym sposobem na rozwiązanie nagromadzonych problemów domowych jest pokora i wysłuchanie rad bliskich.

RAK / RAK

(22/06-22/07)

Kamienie powodzenia: kamień księżycowy, szmaragd, perły.

Talizman: srebrne serce pragnie doskonałości.

Marzec nagrodzi cierpliwość i pracę. Ci, którzy od dawna dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć swój cenny cel, czerpią zasłużone korzyści. W kwietniu nie powinieneś obawiać się odejścia od zwykłego stylu życia. Teraz potrzebujesz nowych znajomych, nowych hobby, a jeśli mówi wewnętrzny głos, to nową pracę. Jedna rada: nie poświęcaj żadnych przyjaciół ani wrogów dalekosiężnym planom.

LEO / LEO

(23/07-23/08)

Kamienie powodzenia: bursztyn, chryzolit, oliwin, topaz.

Talizman: orzeł, lew, biedronka.

Intuicja to hobby, dzięki któremu można uniknąć niepotrzebnych pokus i osiągnąć sukces zarówno w sferze finansowej, jak i miłosnej. Przywództwo w biurze, spektakularne początki - zrobiłeś dobre tempo, ale lepiej trochę zwolnić, a kije w kołach zazdrosnych ludzi nie spowodują upadku. W kwietniu konieczne jest spokojne zaangażowanie się w rutynę, odkładając poważny biznes. Po wyczyszczeniu przestrzeni w przyszłości odniesiesz poważny sukces.

VIRGO / VIRGO

(24/08-23/09)

Kamienie powodzenia: jadeit i karneol.

Talizman: konik polny, sztuczne kwiaty.

W marcu Dev czeka na nową rundę w swojej karierze, a także na pomyślny wynik długo niepokojącego problemu. Wsparcie zapewni bliscy i starzy znajomi. Ten miesiąc będzie jak skok z wieży: zmiana wizerunku, romantyczne spotkanie - i to nie wszystko. Kwiecień to okazja do ciężkiej pracy. Przejdź do swojej ulubionej firmy i osiągaj świetne wyniki. Wiele zależy od tego, jak rozwiążesz obecne problemy.

ARIES / ARIES

(21/03 20/04)

Kolor: malinowy, czerwony, złotożółty, a także wszystkie błyszczące.

Kamienie powodzenia: diament (błyskotliwy), rubin.

Talizman: złoty polar.

Marzec będzie miesiącem odkrycia. Ponowna ocena własnych mocnych stron i możliwości przyniesie znaczące wyniki zarówno w karierze, jak i w relacjach osobistych. Wszystkie wysiłki będą dostrzegane przez innych z hukiem, doświadczysz przypływu siły, a rodzina zdmuchnie z ciebie kurz. Kwiecień jest miesiącem globalnych zmian! Wybierz to, co lubisz - przeprowadzkę, zakup mieszkania lub marsz Mendelssohn. Fortuna daje możliwość doświadczania nowych wrażeń, ale aby pozostać w zgodzie, nie trać głowy.

LIBRA / LIBRA

(24/09-23/10)

Kamienie powodzenia: opal i lapis lazuli.

Talizman: książka, list, papier.

Twórcze natury nie muszą ograniczać swoich impulsów. W marcu ta jakość przyniesie zarówno sukces finansowy, jak i niesamowite nowe znajomości i znajomości. Aby uchronić się przed fałszywymi przyjaciółmi i nałożonymi obowiązkami, będziesz zaciekle bronił swojego terytorium. W kwietniu w pracy wszystko potoczy się tak, jak marzyłeś. Wykorzystaj chwilę. Nadejdzie świadomość, że wszystkie wysiłki ostatnio podjęte nie poszły na marne.

SCORPIO / SCORPIO

(24/10-22/11)

Kamienie powodzenia: akwamaryn, koral, granat.

Talizman: pluskwa, skorpion.

Jeśli w marcu zaczną cię krytykować w pracy, nie obrażaj się ani nie ignoruj ​​krytyki. Teraz potrzebujesz shake'a i tylko osoba z zewnątrz może znaleźć przyczynę problemu. W kwietniu nawiąż przydatne kontakty, wyjdź, rozwiąż stare problemy. Zazwyczaj masz szczęście z przyjaciółmi i patronami, a April da kolejną szansę. Ktoś wystarczająco mądry i silny będzie w stanie pomóc ci zrozumieć niektóre problemy

SAGITTARIUS / SAGITTARIUS

(23/11-21/12)

Kamienie powodzenia: ametyst, topaz, chryzolit.

Talizman: podkowa, salamandra.

W marcu może się wydawać, że sprawy, zarówno w domu, jak iw pracy, znajdują się w impasie. Ale to znak zmiany - w biznesie, w otaczającej rzeczywistości, ale co najważniejsze - w tobie. Dla sukcesu wsparcie przyjaciół i współpracowników będzie ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Słuchaj swoich bliskich i polegaj na partnerach - to klucz do sukcesu. Kwiecień przyniesie jeszcze więcej, niż się spodziewasz. Staraj się utrwalić swój sukces zawodowy i nie szczędzić wysiłków, aby zapewnić, że pokój panuje w rodzinie. Potrzebujesz silnego tyłu!

CAPRICORN / CAPRICORN

(22/12 20/01)

Kamienie powodzenia: rubin, onyks i malachit.

Maskotka: czarny kot, imp.

W marcu Koziorożec ciężko pracuje, aby osiągnąć swój cel. Jednak w pracy mogą pojawić się niewielkie trudności. Staraj się nie psować nastroju. Wróg opuści grę, a potem wszystko pójdzie „jak w zegarku”. W kwietniu gwiazdy zalecają podejmowanie decyzji w sprawie sojuszników: wybieraj ludzi ostrożnie, ponieważ będą musieli się z nimi obchodzić przez ponad miesiąc. Wśród bliskich na pewno znajdzie się ktoś, kto naprawdę cię rozumie i wspiera.

AQUARIUS / AQUARIUS

(21 / 01-18 / 02)

Kamienie powodzenia: granat i cyrkonia. Talizman: klucz.

W marcu nie należy forsować wydarzeń i przejmować inicjatywy, chociaż energia przekracza granice i istnieje wielkie pragnienie, aby wziąć wodze rządu we własne ręce. Powinieneś skupić się wyłącznie na sobie i zbudować siłę. Kwiecień będzie okazją do wzmocnienia ich pozycji w miejscu pracy. Będziesz mógł dowiedzieć się, który z kolegów spowalnia proces i z kim warto się zbliżyć. Będzie szansa nie tylko na zdobycie nowego „miejsca na słońcu”, ale także na rozwiązanie problemu pieniędzy.

Obejrzyj wideo: PNP 2016 - 22 - Analiza horoskopu na przykładzie Whitney Houston (Styczeń 2020).