Diamond Tale Graff

Tekst: Natalia Orlova-Obolenskaya
DAMAS OGŁASZA OTWARCIE W DUBAJSKIM MALLU ZAKTUALIZOWANEGO BUTIKU SWOJEGO PARTNERA DUBAJSKIEGO - DOMU BIŻUTERII GRAFF. POŁĄCZENIE LUKSUSU I KOMFORTU ŚWIADCZONYCH PRZEZ Słynnego ARCHITEKTA PETERA MARINO.

Lawrence Graff nie jest przyzwyczajony do hipokryzji, jeśli chodzi o klejnoty. Zwłaszcza o diamentach. On jest gotów wyznać im ich miłość co minutę. Jednocześnie nie zapomnij podkreślić, że tylko najlepsi przedstawiciele zasługują na pochwały i uwielbienie. Oczywiście ich lwia część jest naznaczona piętnem Graff! Jednak słynnego jubilera i ojca założyciela znanej marki można zrozumieć, ledwo spoglądając na biżuterię prezentowaną w nowym butiku w Dubaju ...

Nic dziwnego, że eksperci nazywają Graffa firmą, która nie ma sobie równych w wykwintnym i filigranowym przetwarzaniu kamieni szlachetnych! Ręcznie wykonane przez 70 najwyższej klasy rzemieślników, dosłownie hipnotyzują odcieniami światła i grą twarzy. Jakość przetwarzania jest zawsze potwierdzana certyfikatem firmy. Graff Diamonds jest być może jedną z niewielu firm, która stawia własną markę bezpośrednio na diamentach. Dzięki dziesięciokrotnemu wzrostowi zawsze będziesz wiedział, że kamień został przetworzony w Graff. Takie pełne szacunku podejście do dóbr luksusowych zasłużyło na markę i przyniosło wiele nagród. W tym szereg nagród królewskich - „za ważny wkład w przemysł i eksport kraju”, a także Diamentową Nagrodę Międzynarodową - „za najlepszy projekt biżuterii”.

Obejrzyj wideo: 163 carat Graff Diamond Cuff (Styczeń 2020).