Mierzący czas Olimpiady w Soczi

Głównym wydarzeniem obecnego sezonu zimowego będą oczywiście XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się w rosyjskim mieście Soczi w dniach 7–23 lutego 2014 r.

OMEGA została oficjalnym chronometrażystą Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. „Dzisiaj żyjemy w oczekiwaniu na Zimowe Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie, które będą nosiły ślad tradycji, kultury i ducha współczesnej Rosji”, skomentował nadchodzącą misję w firmie OMEGA, znanej z bogatych tradycji sportowych. Według prezesa OMEGA Stephena Urkharta „wszyscy w OMEGA są niezmiernie zadowoleni z faktu, że następne Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbędą się w Soczi”: „Ściśle współpracujemy z Komitetem Organizacyjnym Igrzysk w Soczi i wiemy, że kurort nad Morzem Czarnym zamieni te Zimowe Igrzyska Olimpijskie w niezapomniane wydarzenie. Rosja jest ważnym wydarzeniem rynek dla naszej marki zegarków. Kiedy jedziemy do Soczi, aby po raz 26 zostać oficjalnym chronometrażystą Igrzysk Olimpijskich, nie możemy się doczekać spotkania ze starymi przyjaciółmi i spodziewamy się nowych. ” W maju 2011 roku, w stolicy Letnich Igrzysk Olimpijskich, firma wprowadziła zegarki OMEGA, które odliczają dni, godziny, minuty i sekundy podczas ceremonii otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi w dniu 7 lutego 2014 r.

A w dniu 7 lutego 2013 r. (Na rok przed ceremonią) - godziny odliczania w ośmiu głównych miastach Rosji - Soczi, Moskwie, Petersburgu, Jekaterynburgu, Niżnym Nowogrodzie, Rostowie nad Donem, Piatigorsku, Nowosybirsku i Chabarowsku. Wszystkie zegarki o wysokości 3,5 metra są wykonane w tym samym stylu, co oryginalne zegarki Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014, które zostały zaprezentowane w Soczi w maju 2011 roku.

Wyjątkiem był zegar odliczający zainstalowany w Moskwie na Placu Czerwonym: nie były wykonane w kolorze niebieskim, ale w kolorze czerwonym. Nawiasem mówiąc, konstrukcja zegarka została zaprojektowana, aby oddać ducha dynamicznego i charakterystycznego kraju, którego plany na przyszłość są równie ważne jak historia i tradycje! Ponadto wiele elementów utożsamia się z dziedzictwem historycznym i kulturowym Rosji.

Obejrzyj wideo: Uczeń mierzył bronią do nauczycielki Kariny! Szkoła ODC. 419 (Kwiecień 2020).