St. Regis Saadiyat Island Resort: apartamenty spa na każdy gust

PIERWSZY W KAPITALE ARABSKIM EMIRATY ADRES NA LUKSUSOWY WYPOCZYNEK PRZYBRZEŻNY - RESORT ST. REGIS SAADIYAT ISLAND RESORT - ZACHĘCA DO RELAKSU W TYM URZĄDZENIACH SPA - LUKSUSOWE POKOJE ZAREZERWOWANE W MAROKU, TAJCIE LUB NOWOCZESNYM TEMATIE WNĘTRZA.

Każdy „apartament” ma przestronny taras i przytulny pokój, specjalnie zaprojektowany w celu zaoferowania wymagającym gościom pełnego relaksu, co można osiągnąć dzięki charakterystycznemu masażowi wykonywanemu przez certyfikowanych specjalistów. Rodzaj masażu jest również dobierany zgodnie z osobistymi preferencjami klienta.

Każdy „apartament” jest w stanie uchwycić wyobraźnię nawet doświadczonego miłośnika luksusowego relaksu: wnętrza tematyczne mają ogromne salony, jadalnie, łazienki i ekskluzywne spa, z których każdy przeznaczony jest dla dwóch gości.

„Tematyczne apartamenty spa oferują gościom niezapomniane wrażenia, które zabiorą ich do przestrzeni takiej jak raj. Nasz hotel oferuje wszystko, czego można oczekiwać od marki St. Regis dzięki ponadczasowej sztuce życia i bezkompromisowej obsłudze”, mówi John Pelling. Dyrektor Generalny St. Regis Saadiyat Island Resort.

Tematyczny design tajskiego „apartamentu” zapewnia obecność bambusa, jadeitu, jasnej palety kolorów zieleni i brązu, kontrastujących ze złotymi akcentami. Tutaj możesz cieszyć się prawdziwym tajskim masażem, a filiżanka gorącej zielonej herbaty na tarasie tonącym w cieniu ogrodów może być początkiem drogi do zrozumienia Zen.

Marokański „luksus” to ostoja miłośników bogactwa wyrażona złotem i brązem oraz orientalny motyw z latarkami dającymi intymne światło. W salonie znajdują się sofy z miękkimi poduszkami, aw łazience znajduje się tradycyjna hammam wyłożona kafelkami dla dwóch osób, gdzie można całkiem ożywić swoje uczucia.

Współczesny luksusowy apartament inspirowany jest eleganckim białym futrem, skórzanym wykończeniem i kryształowymi akcentami. Przestronny salon, utrzymany w neutralnych kolorach i łóżko, wychodzi na prywatny ogród z pływającą markizą, gdzie można odpocząć na świeżym powietrzu.

Każdy „apartament” wyposażony jest w osobne wejście i całą gamę funkcji rozrywkowych, w tym telewizory LCD, bezprzewodowy Internet i centrum gastronomiczne. Zrelaksowany komfort zapewnia całodobowa obsługa lokaja i obsługa pokoju.

Obejrzyj wideo: The St. Regis Saadiyat Island Resort (Kwiecień 2020).